חיבור שני ראוטרים אחד לשני - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור שני ראוטרים אחד לשני

shayh

Recommended Posts

שלום,

אתמול עברתי מHOT לYES (עם VOD), ולאינטרנט של .

לצערי אין לי בבית שום נקודה של שצמודה לנקודה של , מה שהביא את הטכנאי להעביר כבל באמצע הסלון מהראוטר עד לממיר - כדי לאפשר לVOD ולכל מה שקשור אליו לעבוד.

אני כרגע מחפש רעיונות להפוך את החיבור בין הראוטר לממיר לאלחוטי ולא לקווי (הממיר לא תומך בחיבורים אלחוטיים).

הראוטר שאני משתמש בו כרגע הוא ראוטר משולב מודם שקיבלתי מבזק d-link n2760u e1

ויש לי ראוטר נוסף יחסית ישן edimax br6204wg שכרגע לא בשימוש.

אני רוצה לחבר את הedimax לd-link בצורה אלחוטית (כדי לחסוך את הכבל בסלון) , ומהedimax להוציא חיבורים קוויים רגילים לממיר, למחשב נוסף שיש שם (ואולי לטלויזיה שתגיע בהמשך).

אולי הסברתי את עצמי לא כל כך טוב, ציירתי את זה כדי להיות ברור יותר (מצורף)

האם זה אפשרי (בדגש על זה שהתקשורת של YES תעבוד, כל השאר פחות קריטיים כי אני יכול לחבר אותם אלחוטית ישירות לd-link)?

אם כן, מה להגדיר בedimax?

האם תהיה פגיעה מהותית במהירות התקשורת בהתקנים שיחוברו לedimax לעומת אלו שמחוברים ישירות לd-link?

תודה רבה! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש חיבור שעובר דרך החשמל

כבל לשקע חשמל מיוחד

וליד הממיר אתה מחבר שקע חשמל נוסף עם ראוטר

זה מעביר את הרשת דרך החשמל

האיכות לא מעולה כל כך

השאלה מה המהירות שה vod צריך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום,

אתמול עברתי מHOT לYES (עם VOD), ולאינטרנט של .

לצערי אין לי בבית שום נקודה של שצמודה לנקודה של , מה שהביא את הטכנאי להעביר כבל באמצע הסלון מהראוטר עד לממיר - כדי לאפשר לVOD ולכל מה שקשור אליו לעבוד.

אני כרגע מחפש רעיונות להפוך את החיבור בין הראוטר לממיר לאלחוטי ולא לקווי (הממיר לא תומך בחיבורים אלחוטיים).

הראוטר שאני משתמש בו כרגע הוא ראוטר משולב מודם שקיבלתי מבזק d-link n2760u e1

ויש לי ראוטר נוסף יחסית ישן edimax br6204wg שכרגע לא בשימוש.

אני רוצה לחבר את הedimax לd-link בצורה אלחוטית (כדי לחסוך את הכבל בסלון) , ומהedimax להוציא חיבורים קוויים רגילים לממיר, למחשב נוסף שיש שם (ואולי לטלויזיה שתגיע בהמשך).

אולי הסברתי את עצמי לא כל כך טוב, ציירתי את זה כדי להיות ברור יותר (מצורף)

האם זה אפשרי (בדגש על זה שהתקשורת של YES תעבוד, כל השאר פחות קריטיים כי אני יכול לחבר אותם אלחוטית ישירות לd-link)?

אם כן, מה להגדיר בedimax?

האם תהיה פגיעה מהותית במהירות התקשורת בהתקנים שיחוברו לedimax לעומת אלו שמחוברים ישירות לd-link?

תודה רבה! :)

אפשר לחבר אותם אלחוטית על פי המוסבר במדריך המצ"ב, אבל זה לא מומלץ. מהירות ויציבות החיבור לא תהיה משהו במיוחד שעל החיבור האלחוטי תלויים מספר מהחשבים. עדיף בהרבה לחבר אותם בכבל על פי המוסבר בפרק האחרון של המדריך.

http://www.netcheif.com/Articles/RouterAsAP/RouterAsAP.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...