בעיות בצריבה/התקנה של Mandrake10 CD1 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות בצריבה/התקנה של Mandrake10 CD1

DXT

Recommended Posts

אז ככה, הורדתי את 3 הדיסקים של מנדרייק החדש ממקור אמין לחלוטין, מרשימת ה ftp הרשמית.

קיצר תוצאת ה md5sum שווה למה שאמור להיות. צרבתי את הדיסקים...

שמתי את הדיסק הראשון בכונן ועשיתי ריסטרט, עובר כמה דברים מגיע ל Loading mashu into memory....

בקטע הזה זה הראה קצת התקדמות ואז עצר בשגיאה פאטאלית I/O error, שהוא לא מצליח להריץ קובץ runinstall2..

חשבתי, דיסק דפוק (האמת זה די בלתי אפשרי עם הצורב שלי.. אבל חפיף, חשבתי קורה..)

קיצר צרבתי שוב (nero), הפעם זה הגיע כמעט לחצי של הפס האדום אך שוב אותה שגיאה מעצבנת.

חשבתי אולי יש בעיה בנירו.. אז צרבי באמצעות BlindWrite עוד דיסק (מתחילים להגמר לי הדיסקים פה..)

פעם שלישית גלידה?

מן הפח אל הפחת,

הפעם זה אפילו היה יותר גרוע ואמר לי שגיאה אחרת שאי אפשר היה לתקן (עוד לא ראיתי אפילו מ"מ של פס אדום ב Loading).

קיצר, עוד מישהו נתקל בתופעה הזו? והצליח לתקן אותה? שמעתי שגם בכל מיני ביקורות על ההפצה החדשה הזכירו דבר או שניים על coasters כלומר צריבות שנדפקו, אך עוד לא מצאתי פתרון..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי מתישהו על בעיה שיש שם לאתחל מהדיסק הראשון בחלק מהמחשבים. תנסה לאתחל מהדיסק השני, ולהחזיר את הדיסק הראשון

כנראה שהתפקשש להם משהו בהכנה של הדיסק. בכל מקרה זו לא גרסה סופית עדיין (אם נתקלת בבאגים כדאי לדווח להם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הורדתי את כל 3 הדיסקים מחדש מאתר אחר וזה התקין כמו שצריך (בערך*). קודם הורדתי את הראשון והוא עבד אבל כאשר הגיע לשני זה שוב נתקע.

*למה בערך: במהלך ההתקנה היו מספר של חבילות שלא הותקנו בגלל בעיה.. הרוב לא ממש שימושיות כמו כל מיני דברים שקשורים ל- TeX (אלוהים יודע למה אני לא מוריד את הדברים האלה מרשימת החבילות להתקנה בכלל..) אבל בינהן גם KDevelop שחשובה לי.

כמובן שלא כמו בחלונות, אפשר כל אחת מהחבילות החסרות להוריד ולהתקין בלי בעיה (בעקרון).

האמת לא ממש מצליח לי להתחבר לאינטרנט עם מנדרייק בכלל.. בפדורה זה עבד משום מה :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...