ואללה mobile, מי כבר היה שפן ניסיונות? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ואללה mobile, מי כבר היה שפן ניסיונות?

jetman

Recommended Posts

מה המצב חברים? מפתע אותי ההצעה שלהם, אני אם היד על העכבר, אבל דבר אחד עוצר אותי, או שני דברים, לא ברור מה מהירות הגלישה, והאם יש אתר מנויים? או שהכל מתנהל דרך חברת פלאפון? המחיר מעולה, בהתחשב שגם מקבלים זיכוי של 120 שקל, לקניות באתר, ואני באמת תכננתי לקנות שם משהו, ליתר דיוק dok של , בגלל ה5 שנות אחריות, ומחפש אחד גדול לעבודה שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחיר מעולה? המחירים בגולן זהים כבר תקופה לא קטנה ובכל מקרה גם במפעילות האחרות המחירים דומים.

מדובר הרי בזאב בעור של כבש, החברה הזו היא חברת פלאפון לכל דבר, ותחשוב לבד מה זה אומר.

זה לא יותר מנסיון נואש לקחת לקוחות מחברות כמו גולן, כי חברות כמו פלאפון מאבדות הרבה לקוחות כל חודש.

פשוט עצוב כמה לאנשים אין וכמה קל לקנות אתכם בכמה שקלים.

120 שקל זה מה שיגרום לך לעבור לחברה הזו? מגוכח... ואני עדין.

בסופו של דבר אם חברה כמו גולן תיפול, מה שאני מקווה ומאמין שלא יקרה, אז וואלה מובייל שתיהיה מנוי שלהם יקפיצו לך את התעריף וככה גם האחרים, ככה שלאיים ב-אני פשוט אעזוב אותם, לא יעזור לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה עצלי החבילה בגולן נגמרת עוד החודש, מזמן חשבתי לעבור לחברת פלאפון, עד כמה שזה נשמע מוזר למישהו, והנה החברה יוצאת במותג מוזל, הכל טוב לי בחבילה, ו120 שקל לא זרוקים ברחוב, אני רק צריך לבדוק איכשהו, מה מהירות הגלישה, כי לפי התקנון של החבילה, אני מבין שזה לפי המהירות המקסימאלית, בה תומך המכשיר שלי. עולי בחברת פלאפון יוכלו לתת מענה, כי בחוזה רשום, שאני מקבל את השרות מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...