המחשב החדש!עודכן (לכול מי ששאל עכשיו חזרתי הביתה ועניתי) - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב החדש!עודכן (לכול מי ששאל עכשיו חזרתי הביתה ועניתי)

idofr

Recommended Posts

אהבתי את הגריל, ודרל אגב במחשב שלי אני לא יכול לפתוח את המפרטים שלכם, משהום מה לא עובד.

מישהו יכול ליכתוב לי את המפרט שלו. ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היייייייייי עכשיו בערך חזרתי (הייתי בצפון) יצא תמונות חבל"ז אם אתם רוצים כתבו אני יעלה כמה

בקשר לזה ששאל איזה גוף קירור זה זה הגוף שבא עם המעבד הטמפ' היא 40 מעלות ב2100 מגה (360) באס ולזה שרצה מפרט

AMD burton 1917@2100

dual 400 512 mb

GeForce FX 5900

Abit AN7 (guru)

Seagate Sata 80 gb

לכול האלה שאמרו על הרזולוציה אני מצלם ברזולוציה כמעט הכי גדולה (אחת לפני) כי יש פעמים שאני אוהב להגדיל דברים (בעיקר בתמונות מטיולים) אז זה נשאר ככה (אבל תודו שהתמונות יוצאות סוף)

ובקשר לסליבינג בשלב קצת יותר מאוחר אני יזמין סליבינג קטודה ata לצורב שיהיה עגול וזוהר והכי חשוב עוד קטודה אחרי שאני יזמין ויתקין את אלא אני שוב יעלה תמונות

עריכה :: עכשיו אני מעלה כמה דקות והכול יהיה שם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היייייייייי עכשיו בערך חזרתי (הייתי בצפון) יצא תמונות חבל"ז אם אתם רוצים כתבו אני יעלה כמה

בקשר לזה ששאל איזה גוף קירור זה זה הגוף שבא עם המעבד הטמפ' היא 40 מעלות ב2100 מגה (360) באס ולזה שרצה מפרט

AMD burton 1917@2100

dual 400 512 mb

GeForce FX 5900

Abit AN7 (guru)

Seagate Sata 80 gb

לכול האלה שאמרו על הרזולוציה אני מצלם ברזולוציה כמעט הכי גדולה (אחת לפני) כי יש פעמים שאני אוהב להגדיל דברים (בעיקר בתמונות מטיולים) אז זה נשאר ככה (אבל תודו שהתמונות יוצאות סוף)

ובקשר לסליבינג בשלב קצת יותר מאוחר אני יזמין סליבינג קטודה ata לצורב שיהיה עגול וזוהר והכי חשוב עוד קטודה אחרי שאני יזמין ויתקין את אלא אני שוב יעלה תמונות

תביא ...משעמם גם ככה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...