מה אני צריך לאוור קלוקינג ? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אני צריך לאוור קלוקינג ?

ExploiT

Recommended Posts

שלום לכולם אני קונה בקרוב "ציוד כבד" מארז חדש (SUPER TELNET ) לוח אם חדש מוסיף כרטיס זיכרון ואני יקבל את הראדון שאני מצפה לו כבר הרבה זמן

הלוח אם

ABIT IC7 MAX 3

ומוסיף כרטיס של 256

וקירור רצחני לראדון 9800 פרו (Arctic-Cooling VGA Silencer )

למעבד אינטל פנטיום 4 1.8 אני מחליף תמשחה לארטיק סליבר 5 ומחליף תסניק היט לספארק 7 פלוס או בשמו הפחות מקורי שהמצאיו כאן אנשים וולקנו 7

ולכרטיסי שלי אני מסויף היט סקיקנים קיצר הולך להיות קירור רצחני

עכשיו אני יודע איך לעשות אוור קלוקינג לכרטיס מסך עם התוכנות שיש פה באשכול הורדות

אבל איך עושים למעבדים או לוחות אם וכול השאר?

ותגדיו אחרי שאני יעלה לאט לאט עם המירות אני מריץ כול פעם בדיקה של

3DMARK04 זה בסדר? אם זה לא יתקע אז אפשר להמשיך?

או שלשים ת PRIM (תוכנת המאמץ)ולראות הם המחשב חי?

עריכה:

יש לי כבלים עגולים תוצרת בית שעשיתי גם זה יוסיף ותגדיו הספארק 7 הכרחי כי היט סניק שמגיע עם המעבד של די טוב ומגיעים כמעט לביצועים זההים כדאי לוותר עליו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK אני רואה שאתה לא ממש מבין בOC נדמה לי.

אז כמה דברים:

1. אם יש לך סטיק קיים של ראם ותשים עוד 1 זה לא ישנה בגרוש חייבים שהכל הייה ראם לOC טוב

2.לRADEON 9800 פרו לא צריכים לעשות OC אבל ממש לא! אם אתה כן רוצה אז אתה יכול להגיע לא רע בכלל אם סטוק

3.הלוח IC7 MAX לא תומך במעבד כזה הוא פשוט לא יעבוד.

4.SPARK לא משהו, אם אתה רוצה משהו טוב אז זה טרמלרייט.

5.תעשה OC בלי עוד תראה כמה אתה יכול להגיע, ואם אתה לא יודע איך לעשות OC אז קודם תלמד ואז תקנה...

עוד משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני רואה שדווקא אתה זה שלא מבין כל כך באוברקלוק...

דבר ראשון לפותח התארד , ספארק7 וולקנו 7 זה דברים שונים.. ספארק זה לאינטל וולקנו זה לAMD והם בכלל לא "אחים" הם

גופי קירור שונים..

עכשיו למיסטר בלה בלה, לא כל כך הבנתי מה שאמרת לגבי הוספת סטיק של ראם אבל לפי מה שהבנתי זה היה די שטויות..

בעיקרון אין שום בעיה אתה יכול להוסיף כמה ראם שבא לך (עד הגבול כן..) אבל רק תדאג שזה יהיה מאותו סוג של הראם הקיים שלך.. או

לפחות שיעבדו באותו מהירות אחרת יהיו לך בעיות.. :-\

דבר שני לגבי הספארק... ממתי ספארק7 הוא לא קירור משהו ?! זה הקירור הכי טוב שיש למעבדי במחיר הזה... לא תמצא משהו יותר טוב ממנו, חוץ מהיטסינקים של טרמלייט שגם עולים פי 2 ממנו.. ככה שאין שום סיבה לא לקנות ספארק.. להפך זה אחלה של גוף ..

יש מבין ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מוסיף עוד סטיק זאתומרת שהוא מוסיף למה שכבר יש לו. אז גם אם הוא יוסיף BLACK LEVEL 2

זה לא יעזור לו אם הוא לא מעיף את הראם הקיים לOC. ו vantec airflow (או איך שלא כותבים את זה) יותר טוב

ואם יש לו כסף לקנות 9800 PRO וIC7 MAX אז אני חושה שיש לו כסף לסינק ששווה את הכסף לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה הלוח לא מתאים למעבד?

וגם יש לי זכרון אחד של 256 ואני לא יודע של איזה חברה

ואני רוצה להוסיף עוד אבל אני צריך משהו איכותי שיעבוד איתו ביחד אתם יודעים D-DDR

אז אולי להעיף תכרטיס הזה שיש לי ולקנות עוד כרטיס של OCZ? של 256?

ובקשר לזה איפה אני מוצא תוכנות לאוור קלוקינג למעבד ראם וכול שאר הדברים לא עניתם לי על השאלה!

אני מצפה לתשובות בהקדם ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוח תומך רק בבאס של 533 ו800 והמעבד שלך הוא 400 וגם אני יודע שהלוח תומך ממהירות מסוימת אבל אני לא יודע איזה בדיוק..

בקשר לראם אז כן אם אתה רוצה לעשות OC טוב אז אתה צריך להפטר מהרא םשיש לך עכשיו כי הוא יגביל אותך בOC

ויש תוכנה מעוד מחמדה שקוראים לה ביוס.. שם אתה עושה את כל הOC למעבד ולכרטיס מסך אתה עושה אם תוכנה מWINDOWS

אני ממליץ לך טיפה לרדת מהOC ולוותר על כל הקירור ולקנות את הIC7 (שהוא לוח פצצה לOC הוא פשוט מדהים)

שזה גם יחסוך לך הרבה $ ולקנות מעבד טוב (P4 2.8 או 3 גיגה) והייה לך מחשב פצצה ואחר כך גם תוכל לעשות ל OC מעוד גבוה

גם אם STOCK אתה תוכל להגיע דיי רחוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ו vantec airflow (או איך שלא כותבים את זה) יותר טוב

ואם יש לו כסף לקנות 9800 PRO וIC7 MAX אז אני חושה שיש לו כסף לסינק ששווה את הכסף לא?

תגיד מה אתה ממציא דברים ?! ממתי ואנטק אירופלו יותר טוב מספארק7!? הואנטק הוא חלש ביותר ומתקשה לשמור

אפילו על טמפ' סבירות אני לא מדבר על טובות, לעומת זאת הספארק 7 פצצה, עזוב את זה שהוא רועש, גם על מהירות בינונית הוא

יותר טוב מהואנטק.. :-\ ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...