האם שווה להשקיע 2185 ש"ח במסך BENQ 2420Z - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם שווה להשקיע 2185 ש"ח במסך BENQ 2420Z

Cynicoren

Recommended Posts

שלום,

מחשב עם כרטיס 7850HD מעבד E8400 ולוח [h=2]GA-X48-DS4.[/h]האם כדאי להשקיע במסך כזה עבור המחשב הנ"ל ?

האם חוויות הצפיה שווה את ההשקעה, או שמדובר ב OVERKILL כיוון שמדובר במחשב ישן מדי.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלות שצריך לשאול קודם היא למה אתה שוקל דווקא את המסך הזה, ולאיזו חוויית צפייה אתה מצפה ממנו יחסית למסך הנוכחי שלך. על הדרך כדאי גם לדעת מהו המסך הנוכחי. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה מצויינת. זה אחד המסכים המומלצים ביותר לגיימינג שמצאתי ברשת, והוא היה אתמול במבצע בוואלהשופס... בכל מקרה אני כרגע משתמש במסך 19" של , מסך TN קצת ישן (אני כרגע בעבודה ולא זוכר את הדגם), אבל חווית הצפיה טובה, אין תלונות.

אני כמובן מצפה לחווית צפיה מצויינת במסך המומלץ הנ"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוויית הצפייה בטוח תשתדרג ולו רק בגלל הגודל והרזולוציה.

כמה תפיק מהיות המסך 144HZ במקום 60HZ? תלוי באילו משחקים אתה משחק, כמה אתה משתתף בתחרויות עם אחרים ובאיזו רמה, כמה אתה באופן כללי רגיש לקצב פריימים.

כרטיס מסך תמיד אפשר לשדרג ואפשר גם להעביר את המסך למערכת הבאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK. כרגיל, תודה על תשובותיך. (מסך נוכחי L1908W, די מרוצה ממנו)

אני משחק בעיקר FPS אבל גם את כל שאר סוגי המשחקים, לא משתתף בתחרויות, ואני לא יודע אם אני רגיש לפריימים - אני פשוט רוצה להנות מהמחשב לקראת סוף שנותיי הטובות.

לפי מה שאמרו לי, זה הכרטיס הכי מתקדם שהמע' הנוכחית יכולה להכיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאור תגובתך, לא בטוח שהמסך הזה ייתן לך תמורה עדיפה מאשר מסך 60HZ בחצי מחיר (ועוד עם IPS).

מצד שני, אולי כן. למרבה הצער, זה הכל סובייקטיבי, אז אי-אפשר לדעת בוודאות לפני שתנסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...