קניית שירים בודדים באופן חוקי - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית שירים בודדים באופן חוקי

Animor

Recommended Posts

אהלן,

אני מחפש דרך לרכוש אונליין שירים באופן חוקי. כלומר, לשלם נניח 1$ לשיר ואז לקבל את האפשרות להוריד אותו למחשב כ-MP3.

אמזון ו- play music לא עובדים בארץ ואני לא רוצה לעקוף את זה עם , המגבלות האלה מעצבנות אותי באופן עקרוני. אני גם לא רוצה לקנות ב-itunes משום שאין לי מכשירים של ואני לא מעוניין להוריד את התוכנה שלהם.

יש אפשרות שפתוחה לישראלים לקניית שירים באופן חוקי? הכי טוב אם אפשר לשלם בפייפל, אבל גם כרטיס אשראי זה בסדר אם האתר מאובטח.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי זה? http://www.7digital.com/

יש גם את bandcamp שמציעים הורדות גם בפורמט FLAC, אם כי רוב המוזיקה שם היא של יוצרים עצמאיים או פחות מוכרים (אבל יש גם יוצרים ישראליים מוכרים, לדוגמה ברי סחרוף).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם שונא מושבע לא צריך להירתע מאייטונס מכל מה שקשור לקניית .

יש מבחר גדול מאוד של כולל ישראלי . וגם אם נימחק לך הספריה\מחשב ניתן להוריד שוב מהענן .

אבל לא בא לו אז שיהיה לו בהצלחה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא שונא מושבע של , פשוט לא אוהב את הגן הסגור שלהם. הכפייה שלהם באה לידי ביטוי ב-iTunes ואני לא רוצה לקחת בזה חלק.

מוזיקה אלקטרונית פחות מעניינת אותי, אני מכוון לשירים שהם יותר במיינסטרים.

בעיקרון 7digital נראה סבבה. השאלה היא האם האתר חוקי, אחרת לא עשיתי בזה כלום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לחשוב מה כבר עשו לכם רע, הם תאגיד שרוצה לעשות כסף והם אפילו לא כורים עליכם כל מידע אפשרי כמו וגוגל. אני מניח שאתם לא משתמשים בפייסבוק מאותם סיבות אידאולוגית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Sargon,

אם אין לך משהו מועיל לומר שקשור לדיון הזה, בבקשה אל תתערב בו, אל תסיט אותו לכיוונים אחרים ואל תכניס אליו את הפרובוקציות המיותרות שלך.

מצאתי את הרשימה הזו:

http://www.wikiwand.com/en/Comparison_of_online_music_stores

7digitial מופיעה בה. אם לא תהיה דעה שלילית עליהם או המלצה לחנות זולה יותר, נראה לי שאני אקנה מהם.

תודה!

- - - תגובה אוחדה: - - -

עריכה:

7digital לא מאפשר לקנות מישראל :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדאי לציין שלפחות בארה"ב רוב המוזיקה שאתה קונה מחנות אייטיונס היא FREE, משמע אין בעיה להוריד חד פעמית עם איטיונס ולהשתמש בנגן אחר לזה אח"כ (או להמיר ל MP3). יתכן ובארץ המצב דומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, אבל כשהוספתי אלבום לסל הקניות, קפצה הודעה שרק מי שגר בבריטניה יכול לקנות מהחנות הנוכחית, והיה כפתור למעבר לחנות ה"מקומית". מצד שני לא היה כתוב בשום מקום Israel אז לא יודע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...