Lenovo Flex 2 14 לא מאתחל מ-DOK - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Lenovo Flex 2 14 לא מאתחל מ-DOK

nachum37

Recommended Posts

החלפתי HDD בCrucial MX100. לאחר שה Migration שניסיתי לעשות על ידי Acronis לא צלח (מסך כחול) אני מנסה להתקין מחדש Win 8.1.

הבעיה היא שמנהל האתחול (Boot Manager) לא מזהה בשום צורה את הDOK, למרות שהוא מזוהה בביוס, כאילו הוא לא Bootable.

ניסיתי הכל: להוריד ווינדוס מחדש עלי ידי Media Creation, לאתחל את הDOK עם Rufus כ GPT, עם Diskpart,

כמובן גם שביטלתי Secure Boot, ניסיתי User Mode, Setup Mode, למחוק את הסרטיפקטים הקיימים - כלום.

ניסיתי גם לעשות Legacy Mode במקום UEFI, גם במצב הזה הוא לא רואה את הDOK.

תודה מראש לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא יכול לעזור?

ניסיתי כבר כל תוכנה אפשרית לעשות Clone. או שאין בכלל בוט או שהוא מסתיים אחרי עשר דקות במסך כחול. כל הפתרונות והתיקונים לא עוזרים, התייאשתי כבר מזה.

השאלה היא מדוע אי אפשר להתקין התקנה נקייה? חשוב לציין שלמשל הדיסק שחזור של מקריום כן עולה כאשר ה-HDD המקורי בפנים, אבל לא כאשר ה-... (התקנת עולה רק כאשר מתוך הווינדוס אני משחק ב-EasyUEFI ומכניס את ה-DOK, אבל גם רק כאשר ה-HDD המקורי בפנים.)

לסיכום נראה שכל ניסיון לאתחל ממדיה אחרת מנסה לפנות לHDD המקורי, כביכול הSecureBoot לא באמת מתבטל, למרות שכן ביטלתי אותו.

מישהו יכול לעזור? אני כבר ממש מיואש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יכול כרגע לצלם את המסך, אבל קוד השגיאה שמופיע הוא 0x0000225 . (עם תוספת שהבעיה בקובץ XXX.EFI - כלומר בעיה באתחול כמובן)

- - - תגובה אוחדה: - - -

Chevy ומה בנוגע לחוסר האפשרות לאתחל מDOK כדי להתקין התקנה נקייה? 2. האם לפי זה כדאי להחליף בכונן אחר, או שאתקל באותה הבעיה וממילא אין טעם?

- - - תגובה אוחדה: - - -

(כלומר, אני כן רואה בסופו של דבר את ה DOK ברשימה, אך או שהמחשב פשוט מדלג עליו למרות שבחרתי בו, ואם המחשב "מוכרח" לעלות ממנו, למשל כאשר אין שום כונן שמחובר, הוא נכנס ללופ אינסופי של טעינה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עובד!

החלפתי את ה-HDD ב- Ultra II, התקנתי Win 8.1 נקי מ-DOK (הפעם מ- Media Creation Tool), התחברתי לWiFi והווינדוס זיהה את הרישיון OEM.

עובד מעולה, ב UEFI, עם Secure Boot.

Chevy תודה רבה!

אני מודה לך בשם בעל המחשב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...