המלצת מסך - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצת מסך

avihaizipel

Recommended Posts

שלום רב:

הייתי מעוניין בהמלצה למסך מחשב שיתאים גם למשחקים וגם לסרטים/סדרות.

גודל מסך: 23/24

רזולוציה: 1920/1080

מקסימום השקעה: 1200 אם יהיה ב-1300 בהרבה יותר טוב אז גם בסדר

ההבנה שלי חברה מעולה למסכי מחשב.

תודה מראש אביחי

נ.ב.

והגודל מסך והרזולוציה כמובן נתנים לשינוי לפי ההמלצה שלכם זה סתם הצעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן המסכים של DELL בגודל ובקטגוריה הזו מומלצים ביותר (אם כי לא רק הם).

יש P2414H שהוא מסך פשוט וטוב, והU2414H היותר יקר, שכולל גם כניסת (אפילו שתיים), ורכזת USB3.0. אך אין לו כניסת VGA אנלוגית (מה שיכול להיות חשוב בעיקר לחיבור מחשבים מאוד ישנים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי סליחה לא אמרתי תודה כי ברח לי מהראש ששאלתי את זה עד שחשבתי לעצמי מה אני הולך לקנות.

אז תודה רבה ואני חושב שאני אלך על היקר יותר ואגב בלי שום קשר אני לעולם לא אקנה יותר מ24 כי לפי דעתי אז זה יהיה פשוט גדול מדי למחשב.

ושוב תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה אבל עכשיו קרה לי משהו מוזר,

המסך עובד רק עם חיבור שלפני שעשיתי ריסט הוא עבד עם החיבור mini DP שהיה לי יותר נוח אין לי מושג מה קרה פשוט הפסיק לעבוד מה שכן עשיתי זה להתקין את הדרייברים אבל קשה לי להאמין שזה גרם לבעיה.

אשמח לעזרה בנושא.

תודה מראש

נ.ב.

בכללי מסך מטורף לאומת המסך שהיה לי,

מלפני משהו כמו 7-8 שנים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיברתי וניסיתי אפילו את המדריך http://en.community.dell.com/support-forums/peripherals/f/3529/t/19580375 הזה ועדיין כלום והמצב היותר גרוע אני חושב שעכשיו מחקתי את כל העדכונים של החיבור הזה חחח

- - - תגובה אוחדה: - - -

מצאתי פתרון לבעיה המרגיזה הזו והפתרון עוד יותר מרגיז המסך יש לו מנגנון save mode משהו של מחבקי עצים (איכות הסביבה) למרות שאני תומך בזה אבל לא על חשבון ההנאה שלי ולפתרון:

צריך לנתק את כל הכבלים מהמסך הכל כולל הכל ללחוץ לחיצה ארוכה על ה-power משהו כמו 10 שניות ולחבר הכל מחדש מה שזה עושה זה מאפס אותו לגמרי אבל הבעיה היא שהאיפוס הזה מבטל גם את ההגדרות שלי לכיול מבאס אבל עד שלא יהיה פתרון נורמלי כמו עדכונים חדשים אני אצטרך להישאר עם הכיול הנוכחי כי לעשות את זה בכל פעם שאני מכבה את המחשב כולל הכיול זה יהיה מרגיז וחסר טעם.

תודה רבה על העזרה וכמובן על ההמלצה של המסך אני נהנה ממנו בכל מקרה חחח.

באמת באמת תודה רבה פשוט תענוג עפתי לראות סופרנוס במסך החדש שלי חחח :)

ערב טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...