שאלות שיעזרו לי לחפש קצת יותר טוב תקציב 3500 ש"ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלות שיעזרו לי לחפש קצת יותר טוב תקציב 3500 ש"ח

bigkatan

Recommended Posts

בגדול בבית יש לי מחשב נייח חזק ככה שאם אני אצטרך לעשות דברים כבדים ממש יש לי איפה ומכאן באה ההתלבטות אם לקחת מעבד בעל סיומת M או U

אני יודע שאם אלך על מעבד U יהיה אפשר לקבל משקל נמוך משמעותית. וההתלבטות אם מעבדי הU מספיק חזקים להתמודדות עם תכנות קל יותר ביום יום.

בכללי היית שמח לאתר טוב להשוואת מחשבים בעל אפשרויות רבות לסינון כדי לבחור את המחשב המתאים.

* מטרות המחשב? לדוגמה: עבודות משרדיות (אינטרנט ואופיס), תכנות(matlab,c,vhdl), צפיה בסרטים(יחובר לטלויזיה)

* גודל המסך? האם חשוב מסך מבריק או מאט?13.3-15.6 מט

* רזולוציית המסך? (במחשבים מודרניים נעה בין HD 1366x768 לבין FHD 1920x1080, ולעיתים רחוקות מעבר לכך). ככל שהרזולוציה גבוהה יותר, כך יש יותר שטח עבודה, אך העצמים בתצוגה (טקטס, אייקונים קטנים יותר) עדיפות ברורה ל

FHD 1920x1080 אבל לא דיל ברייקר

* דרישות מיוחדות לאמצעי הקלט? (לדוגמה, מקלדת הכוללת numpad, עכבר trackpoint בנוסף לtouchpad)? עדיפות למקלדת מאורה ממש לא חובה

* משקל רצוי? אין

* האם נדרש זמן ארוך? (מומלץ להגדיר מהו זמן ארוך לטעמכם)מינימאלי

* האם יש צורך ביציאות מיוחדות? hdmi למרות שאני יודע שזה סטנדרט

* Bluetooth? לא

* גודל מינימלי וסוג של כונן קשיח? (HDD, , או שילוב - דורש mSata)אין מינימום, מתלבט אם לשדרג לבד מיד לאחר הקנייה

* כונן אופטי?לא

* האם דרושה תמיכה בתחנת עגינה ייעודית?לא

* האם נדרשת אחריות בינלאומית ?לא

* האם בתקציב צריך להיכנס רישיון למערכת הפעלה?לא חייב

* האם יש לכם העדפה לחברה כלשהי?לא

* כל דרישה מיוחדת שחשובה לכם (מסך מגע, מסך מגע מסתובב, מראה, צבע...)מעדיף מסך מט על פני מסך מגע

תודה לכולם על העזרה!!!! אגב את המחשב הנייח בבית קניתי בעזרתם!!! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסרב לקבל את זה שיש מעלה 700 צפיות ותגובה אחת מהיום הראשון.

אז או שתגידו לי אם משהו בתוכן של ההודעה או בהתנהלות שלי לא תקין

או שתתנו כבר איזה תגובה סימן חיים משהו. אפילו "תפסיק להקפיץ כבר 4 פעמים" כבר יהיה נחמד.

שבוע טוב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...