מבקש חוות דעת לגבי ספקים של חברת zumax - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש חוות דעת לגבי ספקים של חברת zumax

kokoki

Recommended Posts

.... קיבלת דוגמאות, אזרוק אותן שוב.

Seasonic:

SS-500ET

SS-500BT

S12II-520

S12II-620

S12G-450

S12G-550

SS-450RT

SS-550RT

Antec:

VP550P

New Eco 520

New Eco 520C

New Eco 450C

VP650P

New Eco 620C

על Zalman לא אמליץ. לא כי לא איכותי, אבל הרבה פחות נסיון עם דגמים שלהם, ובאופן כללי פחות ביקורות.

אבל הנה, יש לך כאן יותר מ-10 דגמים. בבקשה אל תגרום לי שוב לחזור על עצמי כמו תוכי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דובי 770 (על התגובה ל p4free95) : יש משתמשים שהדבר היחיד שהם מבינים בו הוא מחיר. אתה יכול לשבת איתם ולהרכיב מפרט מושלם למחשב בסיסי וטוב ב 1500 ש"ח והם ילכו להזמין אותו. בדרך הם ימצאו על החלון של האוטו מודעה אם "פנטיום 4 ליבות" במבצע 1450 ש"ח, ואתה והמפרט שלך לא הייתם קיימים

כשבוחרים ספק למשתמשים כאלה.... הבחירה בספק היא לא בין zumax ו chieftec, היא בין zumax ו cidev. מרגע שהם ראו איפה שהוא ספק ב 90 ש"ח הם לא יסכימו לבחור ספק ב 130 כמה שלא תשכנע אותם...... מכאן יש כמה אפשרויות - 1. תבחר ברע במיעוטו, 2. תשלח אותם לחפש מי שימכור להם ספק ב 90 - ושגם ירכיב אותו בשביל שיבואו אליו ולא אליך אחרי חודש כשהמחשב לא נדלק, 3. תפתח ותראה להם שם ספק ב 10 ש"ח, תן לקמצנות לחלחל להם לראש, ובינתיים תכין את הפופקורן + מפרט למחשב שלם חדש

dj : יצא לי להחזיק בידיים zalman-ים. לא נותנים הרגשה של ספק שבאמת יעמוד במקס' שכתוב עליו לאורך זמן, אבל גנריים הם לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דובי770 היקר, מצטער שאני מקפיץ סתם, אבל לא הבנתי מה הכבוד הגדול שלו אתה זוכה כשאתה מנסה לרדת על זה שניסיתי לתת חוות דעת. מצטער ששוק הספקים בארץ נשלט על ידי ספקים גנארים שמורכבים במרבית המערכות (וכן, גם מערכת עם g2020 וספק גנארי היא מערכת). ה"ישראלי" המצוי חוסך איפה שאפשר, ואני מרכיב אותן לבקשתו. שבת שלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה היא אם אתה גם מיידע אותם שספק גנרי מהסוג הנחות והזול עלול לחרב להם את כל המערכת.

אם פונים אליך כבעל מקצוע, אתה לא יכול להסתתר מאחורי "הישראלי המצוי חוסך איפה שאפשר, ואני מרכיב אותו לבקשתו".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה היא אם אתה גם מיידע אותם שספק גנרי מהסוג הנחות והזול עלול לחרב להם את כל המערכת.

אם פונים אליך כבעל מקצוע, אתה לא יכול להסתתר מאחורי "הישראלי המצוי חוסך איפה שאפשר, ואני מרכיב אותו לבקשתו".

תאמין לי אני לא משדך ספק גנארי למחשב כשמתאפשר לי ואני מעביר את כל המידע ללקוח. ובעניין "בעל מקצוע", כבר אמרתי שאני בעד השקעה בספק איכותי בהעדפה אישית לseasonic וcorsair, ובתקן גולד 80 לפחות (מה שמעיד לרוב על טיב הרכיבים בספק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

p4free95 אני לא חושב שצריך לתת למישהו ספק ג'נרי שישרוף לו את המחשב כשיש מספיק ספקים טובים וזולים אפילו בלי תקן 80 פלוס.

יש לאנטק ספקי 300W אמינים טובים וזולים, הפרש במחיר של כמה עשרות שקלים כל "ישראלי מצוי" ישלם.

בקישור הזה תוכל לראות ספקים זולים וטובים של אנטק. זה רק דוגמא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבדות שכונתיות עובדות בדרך כלל אם ספק (wholesaler) שותן להן "פתרון מלא" כלומר מבחר של כל סוגי החומרה (אבל רק מיצרנים מסוימים שאיתם הוא עובד), משלוחים מהמחסן של הספק למעבדה תוך 24 שעות וכדומה

הספקים האלה בדרך כלל עובדים "לכל היותר" אם חברות כמו zalman, והמעבדה עצמה לוקחת אחוזים נוספים על המחיר של הספק (power supply), כך שאותו zalman יעלה ללקוח הסופי לפחות 150-180 ש"ח. כש zumax עולה 100-130, והמעבדה בכלל עלולה להפסיד את הלקוח לטובת המעבדה השניה בשכונה שמחזיקה cidev ב 90

למעשה לא בדיוק אפשרי לקנות ספק כמו אלה שהצעת במחיר משתלם בחנות שכונתית, והלקוחות שלא מתמצאים גם לא ילכו לחפש אותו במקום אחר. גם אם יכוונו אותם לשם. זה לא מספיק חשוב בשבילהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבדות שכונתיות עובדות בדרך כלל אם ספק (wholesaler) שותן להן "פתרון מלא" כלומר מבחר של כל סוגי החומרה (אבל רק מיצרנים מסוימים שאיתם הוא עובד), משלוחים מהמחסן של הספק למעבדה תוך 24 שעות וכדומה

הספקים האלה בדרך כלל עובדים "לכל היותר" אם חברות כמו zalman, והמעבדה עצמה לוקחת אחוזים נוספים על המחיר של הספק (power supply), כך שאותו zalman יעלה ללקוח הסופי לפחות 150-180 ש"ח. כש zumax עולה 100-130, והמעבדה בכלל עלולה להפסיד את הלקוח לטובת המעבדה השניה בשכונה שמחזיקה cidev ב 90

למעשה לא בדיוק אפשרי לקנות ספק כמו אלה שהצעת במחיר משתלם בחנות שכונתית, והלקוחות שלא מתמצאים גם לא ילכו לחפש אותו במקום אחר. גם אם יכוונו אותם לשם. זה לא מספיק חשוב בשבילהם

הוצאת לי את המילים מהפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...