שוקל פיתוח משחקי מחשב בתור מקצוע - לימודים והצעות עבודה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שוקל פיתוח משחקי מחשב בתור מקצוע

skippy22

Recommended Posts

שלום לכולם!

אני כרגע בהתלבטויות של בחירת מקצוע לחיים. אני מאוד אוהב משחקי מחשב, ונראה לי מעניין וכיף לעסוק בזה, וגם לעשות מזה כסף.

יש לי כמה שאלות ודברים שהייתי רוצה לדעת בנושא הזה-

-איפה לומדים הכשרה למקצוע הזה?

-יש חברות בארץ, או משרדי חברות פה בישראל שמעסיקות עובדים לפיתוח משחקי מחשב?

- עד כמה המקצוע הזה נחשב בשוק, מבחינת רווח, מבחינת צורך שוק למפתחים כאלה, מבחינת מקומות עבודה?

אשמח לקבל תשובות בעניין הזה, וגם אם סתם יש למישהו מה להגיד בנושא הזה, או יכול לתת כלשהן המלצות.

תודה רבה חברים, שמשך שבוע מקסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי ניסיון של העלאת לחנות, אבל יש לי ידע בפיתוח משחקים פשוטים לאנדרואיד עם ספריות מוכרות. ואני חושב שקודם כמו שאמרו לך למעלה, מה אתה? מעצב, מתכנת, תסריטאי.. יש כל כך הרבה דברים. בן אדם אחד לא יכול לעשות את הכל אלא אם זה פרוייקט נורא קטן, או שהוא פשוט גאון.

לפתח משחקים זה דבר אחד לשחק זה דבר אחר, אני מאמין שכל מפתח משחקים צריך לאהוב משחקים מאוד, כי הוא יודע למה קהל היעד שלו מצפה, ומה יהיה טוב או רע בתוכנה שלו.

בארץ התחום די חלש בכל הנוגע למשהו שהוא מעבר ל-2D, יש מעטים מאוד, אם בכלל.

ראיתי כמה חברות שמבקשות ניסיון ב-unity ו-xna וכו'.. אבל ממש מעט, הרוב אלו משחקי ומובייל שנועדו להדביק אנשים למסך הטלפון/טאבלט/וואטאבר (דוגמה טובה: candy crush, לא ישראלי אבל מציג את הנקודה שלי).

לא חושב שכדאי ללכת למקום ספציפי כדי ללמוד את המקצוע, כל מה שאתה רוצה קיים ברשת.

קודם תחליט מה את רוצה לעשות לפי מה שאתה מתחבר אליו.. כי יש הרבה תת-תחומים ב"פיתוח משחקים".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בארץ יש רק בתילתן חוג ללימוד עיצוב משחקי מחשב.

השוק בארץ אפסי עד כדי לא קיים.

אם אתה חושב על ללמוד משהו שבאמת יש לי ערך בשוק תלמד מדעי המחשב או הנדסת תוכנה או או שתלמד לבד שפת תכנות ותכנס לעולם המשחקים בתור מתכנת, שם נמצא הכסף.

- - - תגובה אוחדה: - - -

בארץ יש רק בתילתן חוג ללימוד עיצוב משחקי מחשב.

השוק בארץ אפסי עד כדי לא קיים.

אם אתה חושב על ללמוד משהו שבאמת יש לי ערך בשוק תלמד מדעי המחשב או הנדסת תוכנה או או שתלמד לבד שפת תכנות ותכנס לעולם המשחקים בתור מתכנת, שם נמצא הכסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי ותודה רבה על התגובות.

ראשית, אני מתכנן לעסות בתכנות במשחק.

אז אתם בעצם אומרים, שעל מנת לעבוד בחברה נחשבת וגדולה צריך לעבור לגור בחו''ל?

בן אדם אחד לא יכול לעשות את הכל אלא אם זה פרוייקט נורא קטן, או שהוא פשוט גאון.

.

למי שלא מכיר את המשחק אינדי 'briad' דוגמא טובה לפרוייקט אינדי מוצלח.

ובארץ יש איפה להתקדם עם זה, אם אני פונה לעולם המשחקים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיפורי סנדרלה קיימים (ותקרא את הסיפור שלו, זה לא שכמה שנים והופ יש braid). תלוי מה אתה מגדיר חברה גדולה (החברות משחקים הרציניות של פייס מגלגלות כסף ויש להם מספר יחסית גדול של עובדים). תסתכל / תתעניין בפעילות של גופים כמו GameIS אולי תוכל לקבל שם מושג יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...