Thermaltake Armor Revo, כל כך מתוסכל- המאורר הצדדי מרעיש למות,לא מצליח לפתור את התקלה - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Thermaltake Armor Revo, כל כך מתוסכל- המאורר הצדדי מרעיש למות,לא מצליח לפתור את התקלה

OhayoNB

Recommended Posts

היי,

הלוואי ומישהו יצליח לעזור לי ...

יש לי את המארז שבכותרת-

המאוורר בדלת הצדדית התחיל להרעיש כמו מטורף,

פתחתי אותו, ניקיתי את הפילטר, וחשבתי שזה בגלל שהרשת מהפילטר כמה רשתות כאלה פרומות בצדדים, אבל ממש שטויות.. וזה לא זה כי גזרתי אותם וזה לא עזר..

חיברתי חזרה, וגיליתי משהו..

ברגע שאני מטה את המחשב - המאוורר לא מרעיש בכלל ! לא שומעים את המחשב.. וברגע שהוא ישר הוא מתחיל להרעיש, הוא מתחכך שם בפילטר או משהו כזה, ולא יודע איך זה קרהההה !

גיליתי משהו אחד שפתחתי אותו מחדש, המאוורר עצמו, רופף טיפה .. ואין לי מושג אם אפשר לפתוח את המאוורר עצמו ולחזק משהו, כי זאת הבעיה במיליון אחוז, שהוא ישר הוא משחק למטה למעלה, ושהוא מוטה למטה הוא מסתובב בלי שכלום יפריע לו ..

השאלה היא כזאת - תראו את התמונה

הזאת

...

יש את המדבקה הזאת, שרשום TT 2030 וזה.. אם אני יוציא אותה, יהיה שם בורג? אני מפחד להוציא וחרשתי את כל האינטרנט ואני לא מוצא תמונה שמישהו הוציא את המדבקה, ואני לא מצליח למשש ולראות אם יש שם בורג, ואני לא רוצה להוציא סתם...

כל כך מתוסכל, שכבר לא יודע מה לעשות...

מי שיכול לעזור לי בזה אני כל כך יודה לוו ... לא מבינים כמה.. באמת..

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט אל תנסה להתעסק בלפתוח אותו או לחזק אותו כי אי אפשר בלי הכלים המתאימים (וזה לא בורג) הפתרון הפשוט בשבילך הוא כזה :

תנתק את המאוורר מדופן הדלת ואיפה שיש 4 חורים לברגים ב !!!2!!!

מהם תשים משהו שייתן לו מרווח מספיק בשביל שלא יגע בפילטר או במה שזה לא נוגע.

וב-2 תבריג אותו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט אל תנסה להתעסק בלפתוח אותו או לחזק אותו כי אי אפשר בלי הכלים המתאימים (וזה לא בורג) הפתרון הפשוט בשבילך הוא כזה :

תנתק את המאוורר מדופן הדלת ואיפה שיש 4 חורים לברגים ב !!!2!!!

מהם תשים משהו שייתן לו מרווח מספיק בשביל שלא יגע בפילטר או במה שזה לא נוגע.

וב-2 תבריג אותו .

אי אפשר לעשות כזה דבר ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה ?

כי לא הבנת אותי, הוא לא מתחכך בדלת של המארז.. אלה בפלסטיקים של הפילטר.. אם אני מניח את הדלת של המארז עליו על שולחן עכשיו לדוגמא.. אני מחזיק את המאוורר והוא זז למעלה ולמטה.. הוא רופף כזה.. מאוד קשה להסביר .. אני חושב שאצלם סרטון ואעלה מחר ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה כזה מתסכל והמאוורר לפי מה שאני מבין תקול - לא יותר פשוט להחליף אותו?

זה לא מאוורר רגיל, הוא מחובר לסוג של צ׳יפ כזה.. שאם הוא נוגע בצד השני שלו במארז אז המאוורר מתחיל לפעול, הוא לא מחובר בכבל ..

ואיפה קונים כזה מאוורר? הוא יותר גדול מ140..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי בגלל שקשה מאוד להסביר את הבעיה,

העלתי סרטון, פעם ראשונה שהעלתי סרטון ליוטיוב חחח..

זה מה שקורה סבבה?

עכשיו מה זה אומר ,

שאם אני מחבר את הדלת, המאוורר משמיע קצת רעשים, כי הוא גם למעלה גם למטה לפעמים, כי הדלת עומדת.. ואם אני מטה את המחשב ימינה, הוא לא משמיע רעש בכלל בגלל שהוא לא מתחכך כי אני גורם לו לא לגעת בפלסטיקים, ואם אני מטה שמאלה, הוא בקושי מסתובב כי אני גורם לו להסתובב ממש ליד הפלסטיקים ..מאוד מקווה שהבנתם ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...