Thermaltake Armor Revo, כל כך מתוסכל- המאורר הצדדי מרעיש למות,לא מצליח לפתור את התקלה - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Thermaltake Armor Revo, כל כך מתוסכל- המאורר הצדדי מרעיש למות,לא מצליח לפתור את התקלה

OhayoNB

Recommended Posts

היי,

הלוואי ומישהו יצליח לעזור לי ...

יש לי את המארז שבכותרת-

המאוורר בדלת הצדדית התחיל להרעיש כמו מטורף,

פתחתי אותו, ניקיתי את הפילטר, וחשבתי שזה בגלל שהרשת מהפילטר כמה רשתות כאלה פרומות בצדדים, אבל ממש שטויות.. וזה לא זה כי גזרתי אותם וזה לא עזר..

חיברתי חזרה, וגיליתי משהו..

ברגע שאני מטה את המחשב - המאוורר לא מרעיש בכלל ! לא שומעים את המחשב.. וברגע שהוא ישר הוא מתחיל להרעיש, הוא מתחכך שם בפילטר או משהו כזה, ולא יודע איך זה קרהההה !

גיליתי משהו אחד שפתחתי אותו מחדש, המאוורר עצמו, רופף טיפה .. ואין לי מושג אם אפשר לפתוח את המאוורר עצמו ולחזק משהו, כי זאת הבעיה במיליון אחוז, שהוא ישר הוא משחק למטה למעלה, ושהוא מוטה למטה הוא מסתובב בלי שכלום יפריע לו ..

השאלה היא כזאת - תראו את התמונה הזאת...

יש את המדבקה הזאת, שרשום TT 2030 וזה.. אם אני יוציא אותה, יהיה שם בורג? אני מפחד להוציא וחרשתי את כל האינטרנט ואני לא מוצא תמונה שמישהו הוציא את המדבקה, ואני לא מצליח למשש ולראות אם יש שם בורג, ואני לא רוצה להוציא סתם...

כל כך מתוסכל, שכבר לא יודע מה לעשות...

מי שיכול לעזור לי בזה אני כל כך יודה לוו ... לא מבינים כמה.. באמת..

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במידה והרעש מהמאורר:

תוציא את המדבקה - אפילו חצי יספיק.

מתחת למדבקה יש גומיית אבק, תוציא אותה בעזרת סכין יפני (חפץ חד) או בעזרת נייר דבק (תמשוך)

לאחר מכן תרסס חומר שימון כגון זז קל או W40.

אני מעדיף להפעיל את המאורר ולרסס בו זמנית.

אתה יכול במידה ואתה חושש - לסובב את המאורר ידנית ולרסס.

בהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנת אותי,

המאוורר מרעיש, בגלל שהוא מתחכך בפלסטיק של הפילטר , וזה נובע מכך שהצלעות שלו רופפת, אני יכול להזיז את המאוורר עצמו למעלה ולמטה, הוא רופף...

עריכה -

בגלל שהוא רופף, והמחשב עומד ישר מן הסתם , אז הוא מתחכך..

ואם אני מטה את המחשב שהוא עובד הוא מפסיק להרעיש, כי הוא מסתובב רגיל בלי לזוז למעלה ולמטה..

אני מקווה שהבנת אותי, קשה להסביר את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם במארז הקיים שלי זה היה קורה גם מאותה חברה ומאותו סדרה (פחות או יותר)

אצלי המאורר בדלת היה נוגע בגריל של הדלת.

אחרי שימון זה הפסיק.

תפרק את המאורר ותנקה אותו.

תגיד אם אני משמן אותו זה לא ישפריץ שמן על כל המחשב .? :kopfpatsch:

ניקיתי אותו .. זה משהו מוזר אני לא יודע מאיפה בא הרעש הזה .. הוא מתחכך בפלסטיקים שם הפילטר .. מיליון אחוז ..

השאלה אם אפשר לחזק את המאוורר עצמו איכשהו ? שהוא לא יזוז למעלה למטה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי קרה אותו הדבר בדיוק, ואחרי ניקיון זה הסתדר.

למען האמת זה קרה לי יותר מפעם אחת אבל הפעם האחרונה הייתה לפני שנה כי בצעתי ניקיון מקיף.

ולא, זה לא יעוף לך בכל פנים המחשב, אתה נותן פעמים שלושה נגיעות של ריסוס ולא פירוק של מיכל שלם.

אתה יכול לעלות תמונת מצב של המאורר במצב הקיים אצלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי קרה אותו הדבר בדיוק, ואחרי ניקיון זה הסתדר.

למען האמת זה קרה לי יותר מפעם אחת אבל הפעם האחרונה הייתה לפני שנה כי בצעתי ניקיון מקיף.

ולא, זה לא יעוף לך בכל פנים המחשב, אתה נותן פעמים שלושה נגיעות של ריסוס ולא פירוק של מיכל שלם.

אתה יכול לעלות תמונת מצב של המאורר במצב הקיים אצלך?

אני יעלה מחר סרטון ... קשה להסביר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי העלתי סרטון, פעם ראשונה שהעלתי סרטון ליוטיוב חחח..

זה מה שקורה סבבה?

עכשיו מה זה אומר ,

שאם אני מחבר את הדלת, המאוורר משמיע קצת רעשים, כי הוא גם למעלה גם למטה לפעמים, כי הדלת עומדת.. ואם אני מטה את המחשב ימינה, הוא לא משמיע רעש בכלל בגלל שהוא לא מתחכך כי אני גורם לו לא לגעת בפלסטיקים, ואם אני מטה שמאלה, הוא בקושי מסתובב כי אני גורם לו להסתובב ממש ליד הפלסטיקים ..

מאוד מקווה שהבנת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החופש הזה שאתה מראה לנו בסרטון קיים בכל מאורר גם אצלי.

אולי במאורר שלך יש חופש ייתר על המידה (חופש לא תקין!)

אני במקומך מפרק את המאוורר מהדלת.

מפרק את המאוורר עצמו - איפה שאמרתי לך לשמן? מפרק את טבעת הנעילה/גומייה ומה שנלווה משמן הכל ומחזיר חזרה בתהליך הפוך.

לדעתי זה יעזור.

אם אתה קצת מסתבך אני בטוח שיש הסבר מורחב ברשת - אני יחפש לך אם תרצה.

עריכה:

http://www.mediagalaxy.co.il/rec/1164-%D7%A0%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%99-%D7%95%D7%AA%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%9F-%D7%9E%D7%90%D7%95%D7%95%D7%A8%D7%A8-%D7%9E%D7%90%D7%A8%D7%96-%D7%9E%D7%97%D7%A9%D7%91-%D7%A2%D7%A9%D7%94-%D7%96%D7%90%D7%AA-%D7%91%D7%A2%D7%A6%D7%9E%D7%9A

לדעתי זה יעזור - אם לא תנסה לא תדע.

חוץ מזה שניקיון יסודי רק יוסיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...