שאלה לגבי זיכרון וירטואלי במחשב שלי - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי זיכרון וירטואלי במחשב שלי

Chumlee

Recommended Posts

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

28 טאבים נראה לי מוגזם. יש לך 28 כרומים פעילים במקביל כי כל טאב

הוא תהליך נפרד בפני עצמו בכרום.

אני לא מתפלא שאתה סובל מאיטיות ככל שאתה גולש יותר זמן.

ואיך בכלל מתנהלים עם כל כך הרבה טאבים ?

אני לא עובר על 9 וזאת מהסיבה שעם שילוב המקשים ctrl + מקש ספרות אני מגיע בקלות לכל טאב פתוח,

ובנוסף לפחות פעם ביום אני סוגר את הדפדפן ופותח אותו מחדש לנקוי הקבצים הזמניים שלו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין סיבה לכל-כך הרבה טאבים. זה עניין של הרגל. אנשים מרגישים שהם יותר פרודוקטיביים אם כל האתרים שהם אי-פעם אולי יצטרכו יהיו פתוחים מראש או שהם חושבים שאתר הוא יותר נגיש כאשר הוא כבר פתוח. שני הדברים האלה הם סתם אשליות. זה לא תורם לשום דבר. מצד שני זה גם לא מזיק לרוב. כאמור, אפשר גם להיות עם מאות טאבים ולא לסבול מאיטיות.

לפי התיאור שלו - האיטיות יכולה לנבוע מהתוכן ולא מהכמות. ניצול הזכרון לא חריג. מה ניצול הCPU?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי מעל 100 טאבים בכרום (בכמה חלונות בודדים) ואני לא מרגיש איטיות. בכל מקרה, אמרתי כבר מה צריך לעשות...

כל טאב שוקל בין 80 - 250 מגה ( במקרה הטוב ) והתהליך GPU יכול להגיע לגיגה ויותר ויש לך 100 טאבים פתוחים ? נו באמת הגוגל כרום לא יכול לעבוד עם יותר מ 15 טאבים לכל דף .

אבל סבבה , אפשר לראות 100 טאבים ? אני אשמח .

כמה זיכרון וירטואלי יש לך 80GB ?

בטח יש לו 100 טאבים של דף הבית של Google

----------------------------------------------------------------------------------

בקשר למאמץ של המעבד דווקא הוא לא מתאמץ כלל רק במשחקים קשה לו וכו' הוא סוחב ללא בעיה

אבל שאני פותח הרבה טאבים והניצול של הזיכרון הפיזי מגיע ל 80 אחוז הכונן הקשיח מתחיל להשמיע רעשים כמו טוחן כנראה שהזיכרון הוירטואלי באמת לא תחליף .

יש לי 24 גיגה בייט וירטואלי ו 8 פיזי אבל הוירטואלי זה סתם אשליה לא שווה כלום ברגע שהזיכרון הפיזי מגיע לסוף גם אם יהיה 1000 גיגה בייט וירטואלי זה לא יעזור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל טאב שוקל בין 80 - 250 מגה
זה לא נכון. זה תלוי מה יש בו.
יש לי 24 גיגה בייט וירטואלי ו 8 פיזי אבל הוירטואלי זה סתם אשליה לא שווה כלום ברגע שהזיכרון הפיזי מגיע לסוף גם אם יהיה 1000 גיגה בייט וירטואלי זה לא יעזור
זה לא נכון בכלל. וירטואלי מאפשר לך להחזיק הרבה יישומים פתוחים בלי שהמערכת תקרוס כי נגמר הזכרון הפיזי. מובן שחלק מהם יהיו בזמן נתון שמורים על הדיסק, אבל ההנחה היא שברגע נתון אתה לא משתמש אקטיבית בכולם. פעם בכמה זמן כשתצטרך לטעון לזכרון יישום שירד לדיסק - תשלם מחיר בזמן טעינה, אבל זה עדיף על מצב שבו מראש לא תוכל להפעיל את היישום.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...