Windows 8.1 - התקני USB מתנתקים ומתחברים שוב באופן אקראי *הבעיה כנראה נפתרה* - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 8.1 - התקני USB מתנתקים ומתחברים שוב באופן אקראי *הבעיה כנראה נפתרה*

Splashy

Recommended Posts

אני לא בטוחה שהבעיה ב-Windows 8.1 אבל ראיתי בגוגל שעוד אנשים מתלוננים על הבעיה הזו.

יש לי מקלדת שכל כמה זמן מתנתקת ומתחברת באופן אקראי ולפעמים גם לא מתחברת מחדש ואני צריכה להוציא את הכבל ולחבר אותו מחדש ליציאת .

זה אמנם לא קורה עם מקלדות אחרות אבל אותה הבעיה קיימת עם כוננים חיצוניים שמתנתקים ומתחברים מחדש כל כמה זמן באופן אקראי.

ניסיתי יציאת אחרת וזה לא עזר.

האם כדאי לחזור ל- 7 וזהו (יש לי דיסק עם רשיון ל- 7 למקרה הצורך) או שיש פתרון אחר?

אודה לעזרתכם בנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי איזה מוזר. בדיוק קרה לי עם כונן חיצוני. כל השאר (עכבר, מקלדת, דיסק און קי וכו') הכל בסדר.

רק עם כונן חיצוני 3 זה קורה. ובדיוק שדרגתי לוח, מעבד וזיכרון.

לפני כן היה גם וינדוס 7 כשעבדתי עם הכונן לפני איזה שנה ומשהו.

חשבתי בעיה אצלי ספציפית או במתקן של הכונן החיצוני.

מתסכל! :cwm3:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על הלוח יש בקר אחד או שניים?

בלוחות אינטל למשל - בד"כ יש בקר של אינטל (של הצ'יפסט) ובקר צד שלילי. האם התופעה מתרחשת בשניהם?

המקלדת מחוברת לכניסת USB 2.0.

אני חושבת שיש בקר אחד ל-USB 2.0 ועוד בקר ל-USB 3.0. זה המפרט של לוח האם:

http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=3815#sp

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כלומר לאחד החיבורים האדומים מאחורה? (לא לכחול)

זה קורה תוך כדי שימוש? או כשאין שימוש במקלדת? (אולי קשור להגדרות צריכת חשמל)

דרייבר של הצ'יפסט מעודכן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, זה לא מחובר לחיבור הכחול. זה יכול לקרות גם כשאין שימוש וגם תוך כדי שימוש.

אני יכולה לנסות לעדכן את הדרייבר של הצ'יפסט, אני לא בטוחה שהוא מעודכן. כדאי להוריד מהאתר של ג'יגהבייט?

עריכה: הדרייבר באתר של ג'יגהבייט לא מעודכן, הוא מ-2013. ניסיתי להוריד מהאתר של וקיבלתי הודעה שהדרייבר שמותקן אצלי יותר מעודכן מהדרייבר שהורדתי אז כנראה שהדרייבר מעודכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתי לב קודם שבמנהל ההתקנים תחת קטגוריית ב- Root Hub (xHCI) חיסכון באנרגיה היה מאופשר אז ביטלתי אותו.

בלילה המקלדת התנתקה בזמן שלא היה בה שימוש. יכול להיות שזה עכשיו יפתור את הבעיה? תודה על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...