Textra (אפליקציית SMS) נראית כ"כ טוב שלא בא להפסיק לסמס - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Textra (אפליקציית SMS) נראית כ"כ טוב שלא בא להפסיק לסמס

ALÞHA

Recommended Posts

לאחר המעבר של טקסטרע ל Material Design, הממשק של וואטסאפ (או יותר נכון, וואטסאפ פלוס) כבר כ"כ משעמם ומיושן שבא להקיא. לעומת זאת טקסטרע נראית כ"כ טוב, פשוט עושה חשק לחזור ולסמס.

תנו לה נסיון.

עד היום אני מנסה להבין כיצד הצליחה לתפוס ; אפליקציה בינונית ומוגבלת אשר סובלת מהזנחה מזעזעת מצד המפתחים (אפילו ערכת ה Wallpapers לאפליקציה של לא שודרגה מאז 2011), טרם רכישתה ע"י וגם לאחר-מכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הניסיון שלי עם Textra הוא רע ברמות על. האפליקציה הזאת השתלטה לי על הסמסים ולמעשה הכניסה את כל הסמסים שנשלחו/התקבלו לאיזשהו דטאבייס נפרד משלה שמנותק מזה של הטלפון - כלומר סמסים שהתקבלו כשהיא היתה מותקנת הופיעו רק אצלה ולא בשאר האפליקציות שעל המכשיר. כמו כן לאחר הסרה של האפליקציה הסמסים האלה פשוט נמחקו לחלוטין ופשוט הלכו לאיבוד.

זה אומנם היה לפני מעל שנה, ואני מניח שהרבה השתנה מאז, אבל אני כבר לא מוכן להסתכן עם האפליקציה הזאת.

האמת, הסטוק של ה-G2 שלי היא סבבה לגמרי ואני לא רואה שום סיבה להתקין משהו צד-3..... גם ככה אני לא שולח יותר מ-10-20 סמסים בחודש. הכל בפייסבוק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...