הערכת שווי מחשב גיימינג/OC חדש - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הערכת שווי מחשב גיימינג/OC חדש

אורח

Recommended Posts

מפרט:

מעבד: INTEL 4770K : HASWELL, CORE I7, S1150, 3.5Ghz - TRAY

לוח אם: ASROCK Fatal1ty Z97 KILLER

זיכרון: KINGSTON HyperX BLU 8GB DDR3 1600MHz CL9

כרטיס מסך: MSI GTX 780 TwinFrozr Gaming 3GB

ספק: SEASONIC X-1050 1050W GOLD - MODULAR - RETAIL

מארז: FRACTAL DESIGN MIDI R2

קרור: NH-D14 LGA2011

דיסק קשיח: Spinpoint F1 1T

Spinpoint F3 1T

Spinpoint F3 1T

המחשב בן 10 חודשים ועלה בזמנו 7,500 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעוניין למכור כי אין לי מה לעשות איתו. השימושים שלי במחשב הם אינטרנט, אופיס ומדי פעם BF4.

אני מעדיף למכור ולקנות מחשב נייד + .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעוניין למכור כי אין לי מה לעשות איתו. השימושים שלי במחשב הם אינטרנט, אופיס ומדי פעם BF4.

אני מעדיף למכור ולקנות מחשב נייד + .

גם אני כמוך בדיוק, וואי לא חסר שחושבים כמוני ככה. אבל גיליתי שזה לא משתלם למכור מחשב אחרי שירד 30 אחוז שזה משמעותי. אני מרגיש שאצא לוזר אחרי זה.

אני חשבתי לחכות עוד כמה שנים וזה ישתלם בסוף ( לחסוך כסף ובטח לדעת אם באמת עדיין יש משיכה לסוני 5 אם ייצא )

תוכל למכור אולי ב5.5

ואז מה? עם מלא משחקים יקרים ונייד פשוט לאינטרנט יעלו לך בריבית דה-ריבית ב-long run. תוך כדי תשנמך את חוויית המשחק שלך מהנאה טהורה לזבל קשה-שליטה.

אתה צודק 100 אחוז, אבל יש לי הרגשה של לשנות שגרה. אני חושב שאצלי יש יתרון כי אני משחק רק בFIFA ולא בBF4 אז זה בסדר בשבילי.

אבל לא משתלם למכור מחשב שנקנה על ידי אחרי שנה במחיר גבוה ( 6,000 ).

החלטתי להשאר עם כל זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שאני בכלל לא מנצל את היכולות של המחשב הזה. אני לא עושה OC ובקושי משחק (BF4 פעם בשבוע).

אני חושב שעדיף למכור את המחשב עכשיו לפני שהערך שלו יירד בכלל ואני אקבל עליו גרושים.

לגבי ה-, אני לא לחוץ לקנות אותו. גם אם כן, אני לא מתכוון לקנות 100 משחקים במחירי השקה, אלא לחכות למשחקים הטובים במחירי (אני גם ככה בקושי משחק).

אני עדיין מתבלט אל אני חושב שמחשב טוב יתאים יותר לצרכים שלי כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...

שוב עלתה הדילמה - האם למכור עכשיו ולקבל סכום נכבד או להשאיר?

מצד אחד, השימוש שלי במחשב בסיסי - ואופיס בעיקר (אני משחק אולי שעה בשבוע במצטבר). מצד שני, עולה השאלה כמה בכלל אני אקבל עליו עכשיו והאם זה ישתלם לי לאחר שהשקעתי עליו במצטבר כ-8 אלף₪.

אשמח לשמוע את דעתכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...