BLACK FRIDAY 2014 - מבצעים בחו"ל. - עמוד 11 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

BLACK FRIDAY 2014 - מבצעים בחו"ל.

tmpusr

Recommended Posts

• תגובות 1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עד שאין תשובה וודאית ממנו אי אפשר לדעת. אני חושב שפשוט אשלח את זה למוביל שלי ב JETLEAP (אותו מוביל שכבר מביא לי זוג 970). עם טריאל של PRIME מקבלים משלוח של שני ימי עסקים בחינם, אז זה מעולה להזמנות שצריכות להגיע ליעד מהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החבילה תשלח לישראל. קיבלתי מייל על אישור ההזמנה ושם רשומה הכתובת שלי. ברגע שהחבילה תשלח אשאל את איך זה קרה. אני לא עושה את זה עכשיו כי אני מפחד שזו טעות והם יתקנו את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב עשיתי בדיקה

ונרשמתי בחשבון חדש מאימייל אחר

נרשמתי לניסיון של הפריים

ועדיין המחיר משלוח לישראל הוא 17 ומשהו דולר

ככה שאיתך יצא להם טעות

- - - תגובה אוחדה: - - -

לחכות עוד או להזמין עכשיו

זה ממש מפתה מצד אחד

מצד שני אם המחיר יירד עוד ארגיש טמבל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

....

מבצעים באמזון על מוצרי לוג'יטק!

עכבר G700s במחיר של $68 כולל משלוח = 255 ש"ח (ב-KSP עולה 645 ש"ח)

http://www.amazon.com/Logitech-G700s-910-003584-Rechargeable-Gaming/dp/B00BFOEY3Y/

תודה. אני מאוד מרוצה מה- MX Performance שלי, אבל חתולת ההרס "שיווה" הצליחה להשמיד את הלחצנים שלו בפעם השניה (בפעם הקודמת מצאתי גוף חלופי לעכבר ב- ebay) וממילא תיכננתי להחליף, אז הזמנתי. מקווה שיהיה נוח כמו ה- MX, כי אני לא ממש גיימר. וגם לי יצא 18$ משלוח - לא רע, אגב, בד"כ מחירי המשלוח של לארץ עם די שחיטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה אם מישהו מבין.

הוספתי לעגלה באמזון את ה-G700S והמחיר 50$+18$ משלוח.

אחר כך כשהוספתי ג'ויסטיק F310 שעולה 12.50$, המשלוח עלה ל-20$ (מובן), אבל מתחת כתוב שיש Import Fees Deposit על סך 14$.

אני מניח שה-14$ האלה הם על המע"מ המשוער שאמור להילקח מהסכום הכולל שהינו 82$ (כולל המשלוח), אם אני לא טועה. אבל הבנתי שחבילות עד 75$ פטורות ממע"מ ושעלות המשלוח לא נכללת בחישוב המס.

לכן השאלה שלי היא האם לדעתכם ה-14$ לא יילקחו ממני בסופו של דבר אם אבצע את ההזמנה? דיברתי עם נציג של בצ'אט והוא אמר שאם לא ייגבו ממני את המס, אז הם יזכו אותי על הסכום, אבל האם גם אתם חושבים כמוני שמדובר בטעות בחישוב של לגבי המע"מ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה ציטוט מאתר המכס:

יבוא משלוח שערך הטובין הכלולים בו הינו עד 75$

משלוח המכיל טובין שערכם הכולל עד 75$ - פטור לחלוטין ממסי יבוא.

הפטור אינו חל על מוצרי טבק, כוהל ומשקאות משכרים.

ערך כולל של עד 75$ - לא כולל הובלה וביטוח אם הם מחושבים בנפרד מערך הטובין.

ואיך חישבת שזה ייצא 20$ משלוח ב-BUY2USA? המשקל של שני המוצרים יהיה בטח גדול יחסית, וקרוב לוודאי שאמזון ישימו אותם באריזה מוגזמת ולבסוף המשלוח ייצא בשמיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...