BLACK FRIDAY 2014 - מבצעים בחו"ל. - עמוד 13 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

BLACK FRIDAY 2014 - מבצעים בחו"ל.

tmpusr

Recommended Posts

• תגובות 1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כן שמתי לב גם , מקווה שהוא יחזור למחיר שהוא היה וואי אמזון שחקו אותה , המחיר משלוח עליו לארץ הוא 60 שקל בערך 15 דולר

בכל אופן כל מי שיש לו אפשרות לרכוש עם ויזה אמרקאית http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16820167192 אצלם זה עדיין 199 דולר ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מישהו פה מעוניין להזמין את הדיסק און קי 128GB של מאמזון ורוצה לקנות עוד אחד על הדרך בשביל להוזיל עלויות מוזמן לדבר איתי ( אני מהצפון) . אמור לצאת 170 ש"ח לכל אחד.

אני בהחלט הייתי מעוניין אבל לא עכשיו.

אני מחכה למבצעים הגדולים בסופ"ש.

DOK של 128GB במחיר כזה בהחלט נשמע נחמד.

אני מהמרכז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לכם שיהיה מחיר טוב יותר ל-G700s בבלאק פריידיי עצמו?

ב15 דולר לא תראה אותו....

קשה לי להאמין שעכבר כזה ירד עוד הרבה מתחת ל50 דולר. וגם אם כן אולי ירד ל 45...

אם אתה באמת צריך עכבר חדש תקנה עכשיו כי זה אחלה מחיר. אם אתה מתלבט כנראה שאתה לא באמת צריך אז תשמור את הכסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, כנראה שהוא לא יירד מתחת ל-50$, אתר CAMELCAMELCAMEL מראה שהמחיר הכי נמוך שהיה אי פעם באמזון הוא 50$.

אני מתלבט אם לקנות כי אני רוצה להוסיף לזה גם גיימפד למחשב, ואני נוטה יותר לקנות את הגיימפד של אקסבוקס 360, אבל עכשיו יש רק על ה-F310 של לוג'יטק, אז אני לא יודע אם לחכות שיהיה על הגיימפד של אקסבוקס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הF310 של לוג'יטק ממש טוב

לי אישית יש את ה510 (שזה אותו דבר רק שיש לו רטט וידיות עם קצת גומי לאחיזה יותר נוחה) והוא ממש ממש טוב.

לבן דוד שלי יש את הF310 (אני קניתי לו) והוא ממש חורש עליו. הוא אומר שהוא ממש טוב.

את השלט של האקסבוקס לא היה לי אז אני לא יכול להשוות...

אבל במחיר של 12 דולר אי אפשר לטעות פה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...