לכל מי שאומר שGTX 980 הוא מעל ומעבר שמדובר ב1080p, יש לי שאלה - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לכל מי שאומר שGTX 980 הוא מעל ומעבר שמדובר ב1080p, יש לי שאלה

OhayoNB

Recommended Posts

היי,

כמו לדוגמא את הסרטון

(אני מדבר על מ-1:50 עד 2:20)

זה סרטון של Watch Dogs ב-1080p, ויש כאן דרופים גם ל-30FPS ... וזה עוד לא המשחקים שיצאו עוד מעט (Far Cry 4, V), משחקים שבטח ידרשו את הכרטיסים האלה בשביל מקסימום.. כי זה תמיד מוגזם..

כולם פה מציעים את ה970, וטוענים שהוא מעל ומעבר שמדובר ב1080p, אני לא יודע איך הוא יתנהג בסצנה הזאת...

אבל זה מוזר, כי בסרטון

, מדובר על 1440p, בShadow of Mordor, והדרופ הכי מוגזם שהוא מקבל פה זה ל-45FPS... והוא על Ultra Settings..

איך אפשר להסביר את זה?

ועוד שאלה, כמו שכבר אמרתי פה לא מעט פעמים, אני הולך לקנות את הGTX 980 G1 Gaming, ובעתיד מתי שיהיה כסף, לקנות את ה- U2713HM שהוא ברזולוציה של 1440p... האם גם ברזולוציה הזאת אני יוכל לקבל 60FPS במשחקים כמו BF 4 ועוד ?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לפחות בכל הנוגע לwatch dogs, אף כרטיס לא יוכל להפעיל אותו בצורה מושלמת על ההגדרות הגבוהות ביותר מכיוון שהפורט של המשחק גרוע מהיסוד. תבדוק משחקים שהפורטים שלהם טובים או שפותחו באופן ישיר על ה-PC. אותו סיפור יהיה אם תנסה על IV שיצא לפני כמה שנים, אבל הפורט שלו גרוע ותמיד יהיו נפילות FPS באזורים מסוימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחיר של הG1 אתה יכול לקנות כבר עכשיו 2 970ים.

איזה הגזמה, ה-G1 980 עולה 3100, וה-G1 970 עולה 2000, SLI שלו יעלה 4000.. ואני לא רוצה SLI, אין לי ספק לזה ובכללי- אני מעדיף כרטיס בודד..

ברק, ה-AC Black Flag אותו דבר כמו ה-Watch Dogs נכון ?

והמשחק היחיד שפותח באופן ישיר על וגם באמת רואים את זה בביצועים זה ה-BF לא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל כרטיס עלול להיות לך דרופ פה ושם. אני משתמש ב-GTX780 שחלש מה-970 בין 10-15%.

ב- Titanfall אפילו ב-1080p אם אני לא מוותר על AA יש ירידות וקרטועים פעם ב- בסצנות עמוסות מאוד.

את Shadow of Mordor אין מצב להריץ בצורה נעימה על הגדרות מקסימליות ב-1440p בלי נפילות פה ושם.

מצד שני, אמנם מעלה לך את הקצב הממוצע, אבל במקרה של נפילה בקצב, הדרופ יהיה די זהה לכרטיס אחד, אבל בזמן התגובה של העכבר/מקלדת אתה תרגיש דיליי כפול בגלל שהוא מייצר 2 פריימים, ולא פריים אחד.

אם נפילה פה ושם מפריעה לך, עדיף ה- 980. אם אתה רוצה קצב ממוצע גבוה יותר, זוג 970.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל כרטיס עלול להיות לך דרופ פה ושם. אני משתמש ב-GTX780 שחלש מה-970 בין 10-15%.

ב- Titanfall אפילו ב-1080p אם אני לא מוותר על AA יש ירידות וקרטועים פעם ב- בסצנות עמוסות מאוד.

את Shadow of Mordor אין מצב להריץ בצורה נעימה על הגדרות מקסימליות ב-1440p בלי נפילות פה ושם.

מצד שני, אמנם מעלה לך את הקצב הממוצע, אבל במקרה של נפילה בקצב, הדרופ יהיה די זהה לכרטיס אחד, אבל בזמן התגובה של העכבר/מקלדת אתה תרגיש דיליי כפול בגלל שהוא מייצר 2 פריימים, ולא פריים אחד.

אם נפילה פה ושם מפריעה לך, עדיף ה- 980. אם אתה רוצה קצב ממוצע גבוה יותר, זוג 970.

לא ידעתי את מה שאמרת בנוגע לSLI... תודה על המידע..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חייב להגיד שהסרטון מ WD פשוט עוצר נשימה :D

אהה.... וחוץ מזה די עם השטויות יש לך ב 1766 שקלים 970 פאנטום שבעצם לא נופל מה G1 אז להוסיף עוד 1200- 1500 שקלים בשביל תוספת של 12% לביצועים זאת ממש טעות.

בעוד 3 שנים (אם לא הרבה יותר מהר לפי הדרישות שלך) אתה תחזור לפה ותגיד שה 980 חלש נורא וצריך להחליפו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חייב להגיד שהסרטון מ WD פשוט עוצר נשימה :D

אהה.... וחוץ מזה די עם השטויות יש לך ב 1766 שקלים 970 פאנטום שבעצם לא נופל מה G1 אז להוסיף עוד 1200- 1500 שקלים בשביל תוספת של 12% לביצועים זאת ממש טעות.

בעוד 3 שנים (אם לא הרבה יותר מהר לפי הדרישות שלך) אתה תחזור לפה ותגיד שה 980 חלש נורא וצריך להחליפו.

מוכן להחליף אותו עוד שנתיים .. חחח כל שנתיים כרטיס מסך זה סבבה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...