מתלבט בין 3 מדפסות משולבות - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בין 3 מדפסות משולבות

yuvalkosh

Recommended Posts

מדובר על בית שמדפיס המון...

לגבי ה-

MFC7360N בזאפ מציינים כתלונות את כך שכאשר הטונר ריק, שאר הפונקציות של המדפסת משותקות ובתגובה הראשונה כתוב שההדפסות לא יוצאות חדות.

האם יש לך נסיון אישי עם המדפסת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחבר שלי יש, לא שמעתי תלונות ממנו, אבל לא יכול להגיד לגבי פונקציות כאשר נגמר טונר, תצתרך לקרוא באינטרנט, היתרון היחיד בדגמים יותר ישנים שאני רואה, זה רק שתא הנייר סגור, בחדשים הוא פתוח, אבל החדשים יותר קומפקטים במידע וזה משנה לך משהו, הקטע שיפה במדפסות של בראדר, שלא צריך לעשות סיבובים באוויר כדי להשתמש בטונר או תוף חלופי, בסמסונג וhp, הכל יותר מסובך, הhp בעקרון זה canon באריזה אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שhp יותר גרועים ז״א, אם הכפת לך מהסביבה, וכל פעם שנגמר טונר, אתה זורק וקונה חדש, כמו שאמרתי מקודם, ניתן למלא מחדש את הטונרים של , התוף יכול להחזיק 3-4 מילויים מחדש, או לקנות טונרים חלופיים, או משוחזרים(מקוריים שעברו החלפה של חלקים שנשחקו), אבל הבעיה העיקרית היא, כמו שאומרים ״לא להחזיק את כל הביצים באותו סל״, שאם הולך טונר או תוף, אין לך בחירה אלה לקנות חדש, וכמו שאמרתי כבר, במכונות צילום מקצויות וגדולות, מנגנון ההדפסה מורכב מחלקים נפרדים, בדיוק בשביל לחסוך בכסף ולתרום לסביבה ירוקה יותר, כך גם בדגמים שפשוטים של ברדר, החלקים נפרדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש, רק שהדגם טיפה קטן יותר, תבדוק את העלות של הטונרים ז״א, למה ירדת מbrother אבל? עצלי יש את ה1510 כי אין לי צורך בפקס או חיבור רשת, וזה הדגם היחיד בשוק שהוא משולב סורק, במחיר שווה לכל כיס, כלומר למדפסת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני צריך גם פקס...

וירדתי מbrother כי לפי מה שהבנתי ממך, או לאו דווקא חסכוני יותר אלא פשוט יותר ידידותי לסביבה.

המדפסת המשולבת שהייתה לי עד היום של עבדה אצלי כמו שצריך 13 שנים.. כך שאני לא נוטה להחליף ולזרוק רכיבים מהמדפסת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכוונה ממש לא הייתה לגבי חסכון, דיברתי רק על היתרון בשימוש במנגנון הדפסה של מספר חלקים, שבמקרה הולך טונר או תוף הדפסה, אתה מחליף רק אחד מהם. בhp זה כל פעם צריך להחליף את כל היחידה, זה הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממליץ לך להמנע מ . גם בלייזר ובעיקר בדיו. הם משתמשים בשבבים חדישים למניעת שימוש בתחלפיים. בברדר אין את המשחק של השבבים וניתן למלא ולאפס בקלות גם את הטונר המקורי שמגיע עם המדפסת. זה חסכון עצום. ב . ה start kit לא ניתן למילוי ונגמר אחרי מעט דפים וכמו שאמרו הוא משולב עם התוף שזה תכנון ממש רע לך וטוב לכיס של . אם אתה אוהב לשלם אז אדרבא. קנה hp

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין הבדל ממש, ה7360 ישנה יותר, אבל מגש נייר פנימי, ה1810 חדשה יותר, קומפקטית יותר, אבל מגש נייר אין פנימי. בעניין ההערה לגבי canon שהוא באריזה אחרת, הכוונה רק לדגמי , הטכנולוגיות נקנו מcanon

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...