מיקרוסופט מפתיעה: אחסון ענן בלתי מוגבל למשתמשי Office 365 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מיקרוסופט מפתיעה: אחסון ענן בלתי מוגבל למשתמשי Office 365

taltarablus

Recommended Posts

השינוי בתנאי האחסון של חברת הענק אמור לאפשר לה להתחרות ישירות בהצעות של גוגל ודרופבוקס

לכתבה: http://hwzone.co.il/%d7%9e%d7%99%d7%a7%d7%a8%d7%95%d7%a1%d7%95%d7%a4%d7%98-%d7%9e%d7%a4%d7%aa%d7%99%d7%a2%d7%94-%d7%90%d7%97%d7%a1%d7%95%d7%9f-%d7%a2%d7%a0%d7%9f-%d7%91%d7%9c%d7%aa%d7%99-%d7%9e%d7%95%d7%92%d7%91%d7%9c/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל עוד מגבלת הקבצים נמוכה, כל זה לא רלוונטי.

הם פשוט מגוחכים בעניין הזה...

המגבלה אצל דרייב היא 1TB

אצל דרופבוקס אין בכלל מגבלה

רק אצל מייקרוסופט הם כבר המון זמן על 2GB ורק עכשיו יש שמועות שהם מוכנים להעלות את זה ל10GB....

חיים בסרט.

ממש חוכמה גדולה.

גם אני יכול לפתוח עסק לאחסון בענן עם נפח בלתי מוגבל עבור דולר אחד בחודש. אבל עם מגבלה של 10 מגה לקובץ.....

לייצנים :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי מנוי של 365 (שקיבלתי עם המחשב). כבר לפני כמה חודשים עידכנו לטרה אחד - אמרתי לעצמי שזה ממש נחמד וששווה להשתמש בזה לגיבוי.

רק מה, המהירות לא משהו כל כמה זמן כל התהליך נתקע וחוזר לעבוד רק אחרי איתחול של המחשב.

בקיצור - יכול להיות ממש שווה אם המהירות והאמינות ישתפרו.

לגבי מגבלה על גודל קבצים - למרבית האנשים קבצים כאלו גדולים משמעותם וכדו' ולכן אין למיקרוסופט אינטרס לשנות את המגבלה הזהו. מי שעובד עם קבצים גדולים בשביל העסק שלו גם יוציא את הכסף הנוסף על שירות שמאפשר גיבוי של קבצים גדולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל עוד מגבלת הקבצים נמוכה, כל זה לא רלוונטי.

הם פשוט מגוחכים בעניין הזה...

המגבלה אצל דרייב היא 1TB

אצל דרופבוקס אין בכלל מגבלה

רק אצל מייקרוסופט הם כבר המון זמן על 2GB ורק עכשיו יש שמועות שהם מוכנים להעלות את זה ל10GB....

חיים בסרט.

ממש חוכמה גדולה.

גם אני יכול לפתוח עסק לאחסון בענן עם נפח בלתי מוגבל עבור דולר אחד בחודש. אבל עם מגבלה של 10 מגה לקובץ.....

לייצנים :kopfpatsch:

אפשר לחשוב שזה ממש משנה למשתמש ביתי ממוצע בישראל. לעלות 20 מגה מסכנים לוקח דקות ארוכות עם ה-upload האומלל בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי מגבלה על גודל קבצים - למרבית האנשים קבצים כאלו גדולים משמעותם וכדו' ולכן אין למיקרוסופט אינטרס לשנות את המגבלה הזהו. מי שעובד עם קבצים גדולים בשביל העסק שלו גם יוציא את הכסף הנוסף על שירות שמאפשר גיבוי של קבצים גדולים.

תתפלא אל אני לא עסק ואני משלם 2דולר בחודש על 100 גיגה נוספים בגוגל דרייב.

אפשר לחשוב שזה ממש משנה למשתמש ביתי ממוצע בישראל. לעלות 20 מגה מסכנים לוקח דקות ארוכות עם ה-upload האומלל בארץ.

אני לא ממש חושב שלמייקרוסופט אכפת מהשוק הפיצפון שלנו.

אבל אם אתה משלם אז לפחות שתקבל מה שאתה צריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל זה לא הבנתי למה לך אכפת כ"כ מהמגבלה הזאת.

כי אני כן צריך להעלות קבצים יותר גדולים מהמגבלה שלהם.

בכל מקרה יש לי את החינמי אצלהם ואני משתמש בו בתור גיבוי אבל הראשי שלי זה דרייב ששם אני כן משלם עבור נפח אקסטרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...