עזרה בבחירת מקלדת מכאנית CHERRY MX BROWN - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבחירת מקלדת מכאנית CHERRY MX BROWN

Natural

Recommended Posts

לאחר בדיקה מעמיקה ב Ducky Channel Shine 3 DK9008 Gaming Brown Switch אין את מקשי המולטימדיה next previous play/pause stop אלא רק שליטה על קול.

במקלדת שיש לך ducky 2 special edition כן כללו את המקשים שאני רוצה.

בכל מקרה כרגע אני מחכה אם תגיע k70 cherry mx brown switches נראת ממש טובה מקווה שאייבורי כן יחשבו להביא גם את הסוויטצ'ים החומים ולא רק את האדומים שיש כרגע במלאי....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי ברשת באתר של דקי ועוד הגרסה שיש לך כמו שמפורט במפרט שלך כוללת את המקשים והדקי שמוכרים באיבורי לא מופיעים המקשים אפילו בקשתי ממישהו מהפורום לבדוק עם המקלדת וזאת התוצאה שלא עובד עם מה שתיארת עם home וכל המקשים אצלך זאת מקלדת אחרת מהדורה מיוחדת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת לא המקלדת Ducky DK9008 Shine 2 Special Edition כמו שכתוב לך בגדג'טים?

תבדוק לבד מול המקלדת Ducky Channel Shine 3 DK9008 Gaming Brown Switch שבאתר של אייבורי.... זאת לא אותה מקלדת שוב פעם.

שוב לא אומר שאתה משקר המקלדת שלך היא עם התוספת הזאת לעומת המקלדת של אייבורי שהיא מקלדת אחרת במהדורה המיוחדת שלך הוסיפו את המקשים האלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא. הגאדג'טים שלי לא מעודכן. זאת Shine 3 DK9008 הצבע שלה לא משנה!!!!

שלי גם MX Brown פשוט לד בצבע לבן ומקלדת עצמה לבנה. (מקשים שחורים)

זה שאייבורי כותבים Ducky Channel לא אומר שזה חברה אחרת.

אני אומר לך זו אותה מקלדת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מישהו בפורום ששאלתי אותו ויש לו את המקלדת שיין 3 הרגילה ולא עובד לו המקשים בקשתי שינסה בגלל שאמרת את זה...

אני לא יודע כשאני כותב דקי שיין 3 בגוגל ובאתר של דקי כתוב רק מקשי ווליום ולא מוצא בשום מקום פרוט על מקשים של white edition שלך כבר השתגעתי חח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...