לא מצליח להחליט- על איזה גרסא ללכת שמדובר בכרטיסים 980 ו970? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מצליח להחליט- על איזה גרסא ללכת שמדובר בכרטיסים 980 ו970?

OhayoNB

Recommended Posts

היי,

אני לפני שדרוג כרטיס מסך, בודק המון ולא מצליח לבחור,

מבין כל הגרסאות - Strix של אסוס, G1 Gaming של גיגהבייט, ועוד של MSI ו-, איזה גרסא הכי מומלצת בהתחשב לביצועים בלבד, מכיוון שכל הגרסאות של הכרטיסים הם 100 ש"ח לפה ולשם אז זה פחות מעניין אותי כרגע, רוצה באמת לדעת איזה גרסא הכי שקטה, מקוררת, ומומהרת וכל מה שבעצם עושה גרסא אחת עדיפה על פני האחרות..

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה זה קשה להכנס לאתר של כל אחת מהיצרניות, להסתכל על הנתונים שלה (מהירות GPU וזכרון ועוצמת רעש של פתרון הקירור)?

בנוסף, חפש כל אחד מהכרטיסים האלה בגוגל בצירוף המילה REVIEW וסביר שגם תמצא איך הם בהמהרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת? אז מה שאתה (והוא) מצפים זה שמישהו אחר יעשה את החיפוש הזה וירכז את התוצאות פה?

טבלה תהיה טובה בשבילך או שאתה מעדיף פורמט אחר? אתה רוצה שאצרף גרפים ממבחני ביצועים? יש צבעים ספציפיים שאתה מעדיף שלא אשתמש בהם בגרפים? (\סרקזם)

- - - תגובה אוחדה: - - -

וחוץ מזה שהבחור כתב שהוא "בודק המון", ולכן כל הנתונים צריכים להיות לו ביד כבר.

הוא מוזמן לכתוב מה לדעתו הפלוסים והמינוסים בכל אחת מהאופציות (הוא אמור לדעת כי הוא כבר בדק, המון), ואנשים יוכלו לחוות דעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת? אז מה שאתה (והוא) מצפים זה שמישהו אחר יעשה את החיפוש הזה וירכז את התוצאות פה?

טבלה תהיה טובה בשבילך או שאתה מעדיף פורמט אחר? אתה רוצה שאצרף גרפים ממבחני ביצועים? יש צבעים ספציפיים שאתה מעדיף שלא אשתמש בהם בגרפים? (\סרקזם)

הוא מוזמן לכתוב מה לדעתו הפלוסים והמינוסים בכל אחת מהאופציות (הוא אמור לדעת כי הוא כבר בדק, המון), ואנשים יוכלו לחוות דעה.

קודם כל אם לא באלך לעזור אז אל תגיב בכלל, אף אחד לא מחייב אותך.. לא צריך את הציניות שלך ואת הסרקזם הדפוק הזה, אז תשאיר את התגובות שלך מחוץ לפה אם אתה לא מעוניין לעזור..

ולנושא -

כן אמרתי ואני אגיד שוב, אני "בודק המון" ואני כל הזמן רואה ביקורות כאלה ואחרות שממליצות פעם אחת על ה-g1 gaming עדיף מכולם ופעם ה-strix עדיף מכולם, וזה מבלבל כי אני לא יודע על מה ללכת, אז אני שואל ומתייעץ כאן.. "סרקזם"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אם לא באלך לעזור אז אל תגיב בכלל, אף אחד לא מחייב אותך.. לא צריך את הציניות שלך ואת הסרקזם הדפוק הזה, אז תשאיר את התגובות שלך מחוץ לפה אם אתה לא מעוניין לעזור..

ולנושא -

כן אמרתי ואני אגיד שוב, אני "בודק המון" ואני כל הזמן רואה ביקורות כאלה ואחרות שממליצות פעם אחת על ה-g1 gaming עדיף מכולם ופעם ה-strix עדיף מכולם, וזה מבלבל כי אני לא יודע על מה ללכת, אז אני שואל ומתייעץ כאן.. "סרקזם"

תעיף מבט במה ששלחתי,

זה מרכז יתרונות וחסרונות של כל אחד וכמה בנצ׳מארקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי זה יפתיע אותך

אבל המון ת'רדים שקיימים פה (בכל נושא - מחומרה ותוכנה ועד אקטואליה) כבר נענו במקום כלשהו ברשת. אפשר לוותר על חצי פורום ולשלוח אנשים לגוגל.

כל המטרה היא לשתף ידע, אם משתמש אחר כבר בדק והשווה ויש לן מסקנות, הוא ישמח לשתף אותם אם מישהו אחר שנמצא באותה סירה.

ת'כלס? אם לא בא לך לענות, פשוט אל תיכנס לת'רד. תגובה ששולחת משתמש לגוגל בטוח לא תורמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הבחור היה סגור על עצמו היה קל יותר לעזור לו.

מצד אחד:

איזה גרסא הכי מומלצת בהתחשב לביצועים בלבד

ומצד שני:

רוצה באמת לדעת איזה גרסא הכי שקטה, מקוררת, ומומהרת וכל מה שבעצם עושה גרסא אחת עדיפה על פני האחרות

בקיצור, שידרג מה חשוב לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית יכול להמליץ על ה970 של מסדרת G1 GAMING SOC, הכרטיס מאוד שקט וקריר, מעלות בIDLE אצלי הם 31-35, תחת מאמץ מקסימום 65.

אין COIL WHINES או רעשים מוזרים אחרים, עד עכשיו לא נתקלתי בקריסות או ארטיפקים, מומלץ בחום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בוא נעשה את זה פשוט.

מה חשוב לך?

מהירות?

קירור?

שקט?

יכולת המהרה נוספת?

דרג את התכונות.

קירור, שקט וביצועים,

ושאני אומר ביצועים אז זה כרגע ללא OC, אולי אני ירצה לעשות OC עוד שנה, שנה וחצי לדוגמא ..

*עד עכשיו ממה שקראתי אני רואה שב-970 הG1 Gaming באמת מוביל, אבל אני יותר בכיוון של ה-980, האם ה-G1 מומלץ גם ל980 ?

עוד פעם, היה פורום ששאלו את אותה שאלה, וראיתי המון תגובות שאומרות ללכת על ה-G1, וקצת הלכו על השאר, יותר על ה-Strix מאשר על הגרסאות של וEVGA...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה על מסך 1080P אני לא רואה את הצורך בלקנות .

ממליץ 970.

לגבי גרסאת הכרטיס לא יצא לי לבדוק את הגרסאות החדשות שיצאו אבל בכל מקרה עדיף שתלך על 970.

אני כנראה הולך לקנות מסך 27 אינץ ברזולוצית 1440p בעתיד , ואני משיג אותו במחיר בסדר .. ואני ממש רוצה אותו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כנראה הולך לקנות מסך 27 אינץ ברזולוצית 1440p בעתיד , ואני משיג אותו במחיר בסדר .. ואני ממש רוצה אותו..

מזה עתיד בשבילך?

לטעמי כל עוד אתה בוודאות יודע שאתה מחליף לרזולוציה גבוהה יותר ויש לך אפשרות לסחוב עד שזה יקרה עם הכרטיס שיש לך כרגע אז אין טעם לרכוש כרטיס חדש עכשיו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...