עזרה בכיול מסך של DELL - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בכיול מסך של DELL

clubnet1

Recommended Posts

ביקשת הוראות הפעלה בנוגע לנושא מסובך ומורכב שעושים אותו אנשי מקצוע בתחום הגרפיקה בלבד וגם הם לא עושים את זה אלא מזמינים איש מקצוע מוסמך.

אם אתה רוצה לדעת על משהו (למרות ששאלת ומספר אנשים אמרו לך שאין שום צורך וביטלת אותם) ההגיון אומר שתקרא, תלמד, תבין את רמת המורכבות ותחליט לבד אם אתה צריך.

ואם היית נכנס לקישור השלישי שנתתי היית רואה שזו טבלה עם ערכי כיול לכמות מסכים עצומה וגם הנתונים של המסך שלך מופיעים שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בסך הכל הוא התבלבל בניסוח . הוא מתכוון לכיוון תצוגה . אני קבלתי את המסך הזה אתמול הגדרתי אותו כמו כאן http://hwzone.co.il/community/threads/551026-%D7%A2%D7%96%D7%A8%D7%94-%D7%9B%D7%99%D7%95%D7%95%D7%A0%D7%95%D7%9F-%D7%9E%D7%A1%D7%9A-Dell-Professional-P2414H#.VFCnyvmsV8F

הודעה 10 מעת

sashaefi

ההגדרות לנקחו מכאן http://www.tftcentral.co.uk/reviews/dell_p2414h.htm

הצבעים עכשיו יותר חמים ונעימים . מאשר תצוגה תחת סטנדרט .

אני חושב שאיכות תמונה ( אם כי למשתמש המומצע זה לא כזה הבדל) וודאי פחות לאגי המסך U2311H (שגם יש לי אותו ) יותר טוב . אבל עיצוב ומשקל -החדש מנצח בגדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסך הכל הוא התבלבל בניסוח.

להתבלבל בניסוח זה בסדר גמור. לכולם מותר חוץ מלאבשלום קור.

אבל בוא נחרוג שניה מגבולות הדיון הספציפי הזה.

יש לך שאלה על משהו שאתה לא מבין בו (כיול, OC, החלפת אינטרפוץ במקלחת...) ואתה רוצה לדעת מה כדאי לעשות.

אתה יכול לחפש מידע ברשת (בדרך כלל לא בעיה למצוא)

נניח שאין לך יכולת לקרוא באנגלית, לא חסר גם מידע בעברית כמעט בכל נושא שהוא.

אין לך כוח לזה. אתה מחליט לפתוח ת'רד באיזה פורום ולשאול את המומחים. (עזוב אותך מזה שחיפוש קצר באותו אתר היה מעלה כמה וכמה תוצאות רלוונטיות לנושא)

ואז, עונים לך. אומרים לך שאתה לא צריך את זה ובלה בלה בלה.

אתה אומר להם, אל ת#$%נו לי בשכל, אני צריך את זה ורוצה את זה.

אומרים לך בסדר, קח תקרא, תבין ותשכיל, להלן לינקים. ואם במקרה לא בא לך לקרוא וכו', קח פיתרון, בדיוק מה שאתה צריך לעשות בלי קשקושים מיותרים על מה זה בכלל וכו'

וגם זה לא טוב כי זה באיזה אתר חיצוני וצריך לחפש את הדגם של המוצר שלי שם.

ואני רק שואל, אחרי שזה נעשה ואיזה מומחה על נתן בדיוק את המספרים שרצית ועכשיו המוצר שלך עובד לפי הספסיפיקציות הכי מחמירות.

איך בדיוק תבדוק את זה? תשב מול המוצר (שכבר סיכמנו שאתה לא מבין במה שאתה מנסה לעשות איתו) ותחליט לבד בלי ידע (כי לא קראת) אם זה סבבה או לא?

בחייאאאתתת.

גם לחיפוש מידע בפורומים צריך להיות מינימום של השקעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא משנה ,בגלל גישה כזאת ..רואים שהאתר בשנים האחרונות ירד מהפופלריות שלו.. מרבית הפורומים יבשים מדיונים .

אגב, מאוד קל להבין שהבחור רצה הגדרות כיוון מסך מומלצות ולא לעשות כיול מקצועי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, אני לא בא לשנות פה סדרי עולם ואם הגישה הזו לא מקובלת באתר זה בסדר גמור מבחינתי.

רק שבתור אחד שנעזר בפורומים וכו' כבר עשרים שנה נראה לי סופר הגיוני לחפש קצת מידע לבד ואם נותנים לי מידע אחרי ששאלתי, להתעמק בו.

במצב הזה הבחור מיד היה מבין שהוא שואל על אבני לגו ומקבל תשובות על איך יוצקים פלסטיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו בגלל שיש לך ניסיון .. אתה מחפש לפני ששואל .. אבל לפותח הדיון יש רק 19 הודעות . אולי הוא לא הכי בקיא בפורומים . לכן צריך להגיב ענייני עם גישה שאפשר לחפש ולמצוא כאן בפורום מענה שאחרים קיבלו על אותם שאלות בדיוק. אחרי שמתנהלים ככה לאט לאט זה יכנס להם לראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא משנה ,בגלל גישה כזאת ..רואים שהאתר בשנים האחרונות ירד מהפופלריות שלו.. מרבית הפורומים יבשים מדיונים .

אגב, מאוד קל להבין שהבחור רצה הגדרות כיוון מסך מומלצות ולא לעשות כיול מקצועי .

טוב שיש לפחות אנשים כמוך שמבינים

עניין.. ולא מרימים את האף שלהם כמו

האדון ״רובוקופ״ אשכרה עונה לי

כמו רובוט!נראה לי כמו פילוסוף!

אני אוהב את החכמולוגים הללו שיש

לנו פה בארץ, במקום לענות בכייף

מתחילים עם העקיצות ושאר ירקות.

לא פלא מה שכתבת, הפופולריות

ירדה פה חבל מאוד שככה זה מתנהל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי חבר תודה על המענה.. צילמתי לך תמונה של : Brightness ו-

Contrast

תגיד לי אם זה בסדר ככה?

544e6ba5ac509.jpg

מה זה שאר הדברים שסימנת לי הללו?

Input Color Format: RGB

Mode Selection: Graphics

Preset Modes: Game

Input Color Format: - ככה זה גם אצלי, לא נגעתי בזה!

Mode Selection: Graphics - לא מצאתי אצלי את האופציה הזאתי, איפה זה נמצא?

Preset Modes: Game - אצלי העברתי ל-multimedia , כי איך שהעברתי ל-Games רואים בהיר לאללה..

למה זה?

איפה נמצא: Mode Selection: Graphics

דרך אגב רציתי לומר שבהתחלה כוונתי ככה:

Brightness: 40

Contrast: 70

גבוהה מידי לדעתך?

כאשר כוונתי כעת את ה-Brightness המסך נהייה אפור קצת..

אשמח לשמוע מה אתה אומר..

ממתין לתשובתך.

תמיד זה ככה בקניית מסך חדש לא כל כך מתרגלים וכל פעם רוצים לשחק עם הגדרות בהירות וכו'

מה שהכי חשוב זה שהורדת את הבהירות כי תמיד זה בא עם בהירות חזקה מאוד שהיא מעייפת את העיניים וגורמת לירידה בראייה.

יש את התפריט קיצור לבהירות כמו שהראתה בתמונה ויש את התפריט הגדול עם כל ההגדרות.

חוץ מההגדרות שאמרתי לך אל תיגע בדברים אחרים.

כנראה המסך שלך שונה משלי לכן אין לך את ההגדרה הזאת והכיוון תצוגה טיפה שונה. אבל מה שחשוב זה שוב, מה שאמרתי למעלה עם עניין הבהירות.

Mode Selection אצלי זה או Graphics או Video.

Graphics נותן יותר איכות תמונה.

Video נותן יותר מהירות פריימים.

כנראה שאצלך אין את זה.

Preset Modes זה מה שהכי נוח לך תשים. עדיף שתשים את ההכי קרוב לאיך המסך הקודם שלך היה.

זה ניראה לי גם בסדר. תסתכל על הצבע של הלבן שהמסך מציג, אם הוא חזק זה לא טוב כי הסתכלות הרבה על צבע לבן מחליש את הראייה. (ביגלל זה השמיים כחולים חחח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד זה ככה בקניית מסך חדש לא כל כך מתרגלים וכל פעם רוצים לשחק עם הגדרות בהירות וכו'

מה שהכי חשוב זה שהורדת את הבהירות כי תמיד זה בא עם בהירות חזקה מאוד שהיא מעייפת את העיניים וגורמת לירידה בראייה.

יש את התפריט קיצור לבהירות כמו שהראתה בתמונה ויש את התפריט הגדול עם כל ההגדרות.

חוץ מההגדרות שאמרתי לך אל תיגע בדברים אחרים.

כנראה המסך שלך שונה משלי לכן אין לך את ההגדרה הזאת והכיוון תצוגה טיפה שונה. אבל מה שחשוב זה שוב, מה שאמרתי למעלה עם עניין הבהירות.

Mode Selection אצלי זה או Graphics או Video.

Graphics נותן יותר איכות תמונה.

Video נותן יותר מהירות פריימים.

כנראה שאצלך אין את זה.

Preset Modes זה מה שהכי נוח לך תשים. עדיף שתשים את ההכי קרוב לאיך המסך הקודם שלך היה.

זה ניראה לי גם בסדר. תסתכל על הצבע של הלבן שהמסך מציג, אם הוא חזק זה לא טוב כי הסתכלות הרבה על צבע לבן מחליש את הראייה. (ביגלל זה השמיים כחולים חחח)

שלום לך חבר..חכיתי לתגובה ממך האמת..

בכל אופן מה שעשיתי זה ככה:

Brightness - 30

Contrast -70

Preset Modes - standard

ולא נגעתי בשום הגדרה אחרת.. תאמת זה פעם ראשונה שיש לי

מסך LED האור בהיר מאוד במסכים הללו, תאורה חזקה..

איך ההגדרות, בסדר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לך חבר..חכיתי לתגובה ממך האמת..

בכל אופן מה שעשיתי זה ככה:

Brightness - 30

Contrast -70

Preset Modes - standard

ולא נגעתי בשום הגדרה אחרת.. תאמת זה פעם ראשונה שיש לי

מסך LED האור בהיר מאוד במסכים הללו, תאורה חזקה..

איך ההגדרות, בסדר?

בלתי אפשרי לענות על שאלה כזו. אלו פרמטרים שנראים בסדר על מסך אחר.

אין שני מסכים זהים לחלוטין. יכול להיות אחד בהיר יותר, אחד כהה יותר, אחד נוטה לצהוב ואחד נוטה לירוק.

לכל מסך צריך להגדיר ערכים קצת שונים.

אז היחיד שיכול לדעת אם המסך נראה בסדר זה רק אתה, שרואה אותו בפועל.

אם אתה רוצה לבצע כיול ממשי לפי תקן מסויים, אז אתה צריך Colorimeter ותוכנה מתאימה.

אם לא, אז תסתכל איך זה נראה לך. אם נראה סבבה - מצויין.

אם בהיר מדי, תחליש מעט וכדומה. אתה היחיד שיכול לדעת אם בהגדרות ספציפיות המסך קצת בהיר מדי, או קצת צהוב מדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...