דיסק קשיח לא הוקצה - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיסק קשיח לא הוקצה

efialon

Recommended Posts

שלום רב לכום לאחר התייעצויות פה בפורום התחדשתי ב SSD

לאחר פירמוט המחשב - מערכת ההפעלה מותקנת על גבי . המחשב לא מזהה את הדיסק הקשיח השני

בדיסק קשיח של 3TB הוא מציג לי רק 1.99 TB שאני יכול לגשת אליו והשאר: 746.52 MB כשטח שמסומן בשחור כ "לא הוקצה"

כאשר אני רוצה להתעסק עם השטח הלא מוקצה על ידי לחיצה וקליק ימני הוא לא נותן לי לגשת לשום אופצייה.

מה בדיוק אפשר לעשות והאם ניתן גם איכשהו לשחזר מידע שהיה קיים בשטח ה"לא מוקצה" ?

תודה רבה !!

אפי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטח לא מוקצה זה שטח שלא הגדירו עליו מערכת קבצים ומחיצות

כפתור + R ותרשום שם diskmgmt.msc לחיצה ימינית על הכונן שאליו אתה רוצה להוסיף את השטח הלא מוקצה וללחוץ extend partition

ומשם אתה פשוט מגדיר את השטח שלא הוקצה למחיצה שאתה רוצה להוסיף וזהו...

אבל אני רואה שאמרת שיש לך 3 טרה ומופיע רק 2? שמע טרה אחד במחשב אמור להופיע כ 930 זה אומר 70 ג'יגה לטרה הלכו לך *3 210 ג'יגה זה אומר שאמור להיות לך 2790 ג'יגה יש לך בעיה אחרת שהמחשב לא נותן לך לקרוא את כל שלושת הטרה

- - - תגובה אוחדה: - - -

ה746 MB שנשאר לא מוקצה תשאיר אותם איך שהם זה לא סתם קורה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז הגענו לסכום שאמרתי.. הסתדרת?

זה רושם לי על המחיצה הזו: "לא מוקצה" בניהול דיסקים של היא מופיעה בצבע שחור כאשר אני מנסה ללחוץ עליה קליק ימני אין לי שום אופציית בחירה הכל כאילו חסום לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רושם לי על המחיצה הזו: "לא מוקצה" בניהול דיסקים של היא מופיעה בצבע שחור כאשר אני מנסה ללחוץ עליה קליק ימני אין לי שום אופציית בחירה הכל כאילו חסום לי

תעשה לחיצה ימינית במה שכבר מאוכלס ותבחר באופציה הראשונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הווינדוס מזהה רק את ה 1.99TB קליל ימני עליו ואופצייה ראשונה היא : "פתח" ו

את השאר 750 GB כאשר אני רוצה ללחוץ על האפשרות הראשונה::אמצעי פשוט חדש" אין לי את היכולת ללחוץ על זה משום מה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גבריאל, אם הם היו קיימים בכונן לא הייתי צריך לשחזר אותם.

הכונן היה מוגדר בהתחלה, כלא מוקצה

עשיתי עליו את המדריך שהבאת בהודעה קודמת,

והכונן חזר לנפח הרצוי 3TB

העניין הוא שהיו בו קבצי חשובים והשאלה שלי אם יש דרך או תוכנה כלשהיא שבעזרתה אני אוכל אולי לשחזר אותם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל מאוד שלא דאגת מראש לגיבוי היה הופך את השחזור להרבה יותר קל (גיבוי הוא א.ב. בשמירה על מידע). ישנם תוכנות שיודעות לנתח את הדיסק ולמצוא בו קבצים (כל עוד שהמקום לא נדרס) עצתי לך אם החומר חשוב לך - עצור כאן ופנה לחברת להצלת נתונים. זה יעלה לך כסף אבל הרבה יותר בטוח. אם בכל זאת תרצה לנסות ולהציל לבד יש את https://www.piriform.com/recuva ואת http://www.cgsecurity.org/wiki/TestDisk / . אבל אני שוב מדגיש אם החומר באמת חשוב לך פנה למומחים שיסייעו בעדך - זה לא בושה. שיהיה לך בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...