מחפש אזניות ולא מבין את ההבדלים בין הדגמים של Sennheiser - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש אזניות ולא מבין את ההבדלים בין הדגמים של Sennheiser

sinsonik

Recommended Posts

שלום לחברי הפורום,

כבר המון זמן שאני עושה מחקר קטן ומברר לגבי אזניות הגעתי למסקנה שאני מעוניין לרכוש אזניות מחברת .

השימוש שלי הוא ביתי (אני לא DJ או יוצר.. סך הכל אוהב לשמוע אלקטרונית באיכות טובה).

בדקתי כמה דגמים של ואני מתלבט בין 3 דגמים שאמורים להיות אותו דבר אבל שונים במקצת אחד מהשני.

הדגם הראשון הוא: hd 25-1 ii

הדגם שני הוא: Amperior

הדגם השלישי הוא: Sennheiser HD 25 Aluminium

אני מחפש את הדגם הטוב מביניהם והאיכותי ביותר, זה ששומעים בו הכי טוב ללא עיוותים גם בעוצמות גבוהות אלקטרונית.

אשמח גם לדעת מהם ההבדלים בין דגם לדגם.

תודה רבה מראש על העזרה. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שאתה הולך להוציא סכום גבוה על , יש ממש מצוינות ששוות ניסיון.

Audio-Technica ATH-M50

אוזניות שעולות כ600 ש"ח אך ממש איכותיות נוחות וקלות.

יש אותם בבאג בעזריאלי אם תרצה להאזין להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שאתה הולך להוציא סכום גבוה על , יש ממש מצוינות ששוות ניסיון.

Audio-Technica ATH-M50

אוזניות שעולות כ600 ש"ח אך ממש איכותיות נוחות וקלות.

יש אותם בבאג בעזריאלי אם תרצה להאזין להם.

תודה.. לא חושב שאלך עליהם.. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא? זה אחד הדגמים הכי מומלצים ברחבי הרשת, וזה משאיר לך מספיק תקציב למגבר טוב.

בדיוק מהסיבה הזאת שצריך מגבר... אני רוצה לחבר את האוזניות בעיקר לטלפון כך שמגבר לא בא בחשבון..

לעומת זאת היום הבנתי שהדגם

Sennheiser Amperior הוא בעל התנגדות של 18 אוהם, כך שהוא לא מצריך כרטיס קול וכנראה שהוא הדגם האידיאלי עבורי..

לרכוש כרטיס קול זאת חתיכת הוצאה מיותרת עבורי.

תודה מראש :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מגברים ניידים, אני משתמש באחד כזה.

הוא קטן, נוח מגביר מאוד איכותי ועם סוללה נשלפת.

FiiO E11 זה שם הדגם.

FiiO מייצאת מגברים ניידים ממש נוחים. שלי עלה כ75 דולר ואני משתמש בו עם Shure SRH940. שהם בעלות התנגדות לא נמוכה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממליץ לך ללכת בכיוון אחר לגמרי ולבדוק את ULTRASONE HFI 2400, עולות 860 ש"ח באייבורי (לעומת 250-300$ בחו"ל) ובדרך כלל מקבלות ביקורות ממש גבוהות גם בתחום הנוחות (אוזניות פתוחות) וגם בתחום הסאונד.

ביקורות:

http://www.amazon.com/HFI-2400-Professional-Headphones-Discontinued-Manufacturer/dp/B002W37ESY#customerReviews

זה הזוג הראשון שהייתי בודק עכשיו אם הייתי צריך לקנות בארץ.

לא מוצא הגיון בקניית סנהייזר בארץ (אולי דגמים מסויימים אפשר להביא מאילת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הביקורות על ULTRASONE בדרך כלל מאוד חצויות, או שאתה מאוד אוהב אותן או שאתה חושב שזה הדבר הכי גרוע ששמעת בחיים שלך. כנראה בגלל S LOGIC בחלק מעיצובי באוזן התוצאה ממש לא טובה ובחלק היא מאוד טובה.

בכל מקרה אם קונים בארץ ורוצים אוזניות במחיר הגיוני האפשרויות היחידות הן ULTRASONE ו AKG, המחירים בארץ מאוד דומים למחיר בארה"ב ולפעמים אפילו זולים יותר. GRADO אפשר למצוא חלק מהדגמים במחיר סביר, השאר מנותק מהמציאות.

אם יש לך אפשרות לשמוע אוזניות לפני קניה ממליץ לנסות לשמוע אוזניות שנמצאות ב massdrop ואז לקנות דרך Massdrop. כרגע יש שם את ה M50X ב 140$ ועד לפני כמה דקות היה גם AKG Q701 במחיר מאוד נמוך אבל את זה פספסת P=

https://www.massdrop.com/buy?cat=audiophile

נ.ב.

לא בדיוק בתקציב וקשה לקרוא לזה זול אבל יש עכשיו של STAX ב 1070$, בין המחירים הזולים ביותר שאפשר למצוא לאוזניות אלקטרוסטטיות (לצד ה KOSS שזה המחיר הרגיל שלהן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע הוא רוצה לקנות למוזיקה אלקטרונית, אין מה לדבר כ"כ על Q701 ועל גראדו למניהם. אם כבר אתרי דילים אז היה לפני יומיים את ה-HD650 ב-1250 ש"ח בערך:t2819:

את האולטרסון המלצתי לו לבדוק (!) ולא ישר המלצתי לקנות כי אי אפשר לדעת מה הבן אדם יאהב.

לא מצאתי כאלה חילוקי דעות על הדגם הספציפי שהמלצתי ובכל אופן אני יכול להגיד שעל כל דגם של חברה יהיו חילוקי דעות, לא לכולם יש את אותן האוזניים ואת אותו הטעם.

הייתי ממליץ לפותח הדיון לחפש ששוקלות פחות מ-300 גרם ומרופדות בבד כלשהו ולא בעור\דמוי עור.

- - - תגובה אוחדה: - - -

עוד אפשרות משתלמת לפותח הדיון:

http://www.funkydj.co.il/Product.aspx?cid=350&pid=1901

אני חושב שיש להם גם בתצוגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

אוזניות טובות אבל התנגדות גבוהה יכול להיות בעייתי. זה אומר שהוא צריך לקנות מגבר/כרטיס קול איכותי.

GRADO צודק מאוד לא יתאימו, ה Q701 לא בטוח. אם המלצת לבדוק את ה ULTRASONE אז אני מסכים, לקנות ישר מצד שני מאוד לא מומלץ.

משקל אפשר גם מעל 300 גרם אם יש ריפוד הולם, האוזניות שלי שוקלות 340 גרם וממש לא מרגישים את זה (אני משתמש בהן שעות כל יום ועם שזה בערך הדבר שהכי מפריע עם אוזניות). ריפוד עור בדרך כלל יהיה טוב, דמוי עור יהיה נוח לזמן קצר ואז האוזניות יתחילו להזיע. בד טוב אבל פוגע בבידוד וגורם לתדרים הנמוכים לברוח. בכל מקרה אין מה לקנות לפי ה PADS, תמיד אפשר לקנות ריפוד אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...