תחליף מודרני ל linksys wrt54gl - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תחליף מודרני ל linksys wrt54gl

zvikaz

Recommended Posts

זה מעניין. אני תמיד חשבתי ש tp-link זה הזבל של הראוטרים הסיניים.

אם תמיד חשבת כך, למה לא אמרת את זה קודם? :)

מעניין איך הוא תחת עומסים...

יש לך הצעה לדרך למדוד את זה בצורה שיטתית מעבר לסתם התרשמות אחרי כמה ימים של שימוש?

בשעה טובה, הטכנאי הגיע, החליף מודם, והכל בסדר...

ד.א., הוא העיף מבט על הראוטר הישן, והציע לי לנסות להחליף שנאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטכנאי צודק לגבי השנאי. הוא בדרכ מתפגר לפני הראוטר . אני לא קונה ראוטר בארץ. כל הלינקסיס שלי מארה"ב. במשלוח. כיום יש לי בבית גם סיסקו. גם אותו הבאתי מארהב ושמתי עליו tomato.

אין לי דרך רישמית לבדוק ביצועים. תריץ טורנט פופולרי ותראה לאיזה קצבים אתה מגיע... אם קורס אז אתה יכול להחזיר את הראוטר לחנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

אז אני טל שצביקה התייעץ איתו לפני הקנייה.. ה tplink המדובר הוא הנתב היחיד בארץ שנותן תמורה טובה למחיר ומתאים ל openwrt למיטב ידיעתי. אני פרסמתי את הפאטצ' של openwrt להתאמה ל firmware הנעול, ואני יכול לאשר שאחרי התקנה של יותר מ10 נתבים הוא עובד נפלא. לגבי עומסים, אני יכול לומר שאני משתמש בכאלה בסביבה ארגונית, 2 vlanים שונים שמשרתים שתי , ללא NAT ו/או QoS אבל עם ממוצע של 40 משתמשים פעילים ברוחב פס מקסימלי (קו 100mbit סימטרי) ללא שום סימני עייפות או CPU load גבוה.. מוכן לספק נתונים למי שמתעניין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

סליחה שאני מקפיץ, פשוט אני גם מחפש להחליף גם את הראוטר של linksys בTP-LINK TL-WDR4300, השאלה שלי האם הגירסה המוגבלת זו הגירסה שנמכרת בישראל בלבד ? (ז״א באמזון לדוגמה מוכרים את הגירסה שמאפשרת התקנה של DD-WRT ?)

וטל עוד שאלה, איך הוא בעבודה עם NAS והעברת קבצים גדולים דרכו ? אין קריסות מעומס ודברים דומים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...