Call of Duty: Advanced Warfare – \'דור הבא\' אמיתי או עוד פורט PC בזבזני? - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Advanced Warfare – \'דור הבא\' אמיתי או עוד פורט PC בזבזני?

SilentBob

Recommended Posts

• תגובות 128
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תפתח של QUAKE 3 ותגיד לי שזה אותו מנוע xD אפילו SOF2 שבאמת היה מבוסס על QUAKE 3 הגיע עם מנוע שעבר הרבה שיפורים. אתה יכול גם לפתוח את CS:S ואת CS:GO, שניהם משתמשים ב SOURCE וההבדל ענק.

אנשים מגזימים יותר מידי עם התגבוהות השליליות בקשר למנוע של COD. אני אגיד אפילו יותר מזה, הייתי שמח אם הם היו משאירים את ה NETWORKING שהיה ב ID TECH 3, עדיף על מה שיש היום ברוב המשחקים ובטוח עדיף על מה שיש ב COD שיצאו אחרי COD4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, לפחות מ-COD הקודם אפשר להגיד ש-COD כבר לא נראה כמו COD. הגרפיקה עומדת יפה בסטנדרטים של היום.

האם המשחק מותאם בצורה אופטימלית? נו, את המדד לאופטימליות איבדנו איפשהו בשנים האחרונות, וקצת קשה להגיד אם משהו רץ כמו שאמור לרוץ או בשונה מכך.

בהתחשב בזה שב- וב-XBONE הוא רץ במה שבמחשב יחשב הגדרות בינוניות, אין תלונות. בהמשך אספק ניתוח קצת יותר רציני בכל הקשור להתמודדות מעבדי עם המשחק, מה מומלץ ומה לא.

אגב גם אני מזכיר - אל תשלמו 60 דולר, אתם שחקני מחשב ויכולים לקנות ב-50 דולר ב-GMG.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...