Unreal Tournament - הדיון הראשי - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Unreal Tournament - הדיון הראשי

djelectric

Recommended Posts

עוד לא פתחו דיון מסודר, אז אני אפתח.

vjy12uy.jpg

לכל מי שלא היה מעודכן בחודשים האחרונים, Epic עושה זאת שוב אחרי 6 שנים של מנוחה מ-Unreal Tournament 3.

בחברה ניכר ש-UT3 לא קיבל את ההצלחה לה איחלו, וזה קרה ככל הנראה מהדרך בה המשחק תוכנן.

לכן, הצוות בהנהגתו של סטיב פולג' (הגאון שמאחורי ה- ב-UT הראשון) חוזר שוב עם משחק UT חדש, יש אפילו לוגו חדש שנחשף רק לפני כמה ימים.

Unreal Tournament הוא משחק יריות בגוף ראשון שידוע כדגל נוסף בחזית של מה שקוראים לו גיימינג במחשב האישי. ככה לפחות הוכיחו UT99 ו-UT2004.

https://www.youtube.com/watch?v=Fjh1IdJ4-XM

גם אחרי עשור הוא פשוט נראה מעולה

בשונה מאלו, ובמסקנה מתוצאות UT3, החליטה Epic ש-Unreal Tournament (נטול תוספות, זה השם) יהיה משחק שמפותח בצמוד לקהילה.

הוא צפוי להיות זמין למשחק לפחות בגרסת ביטא כבר בשנת 2015 וינתן להורדה בחינם בחלונות, ומק-OS.

המשחק עושה שימוש ב- 4.5 של Epic, מנוע שנחשב לאחד מהמתקדמים בשוק, ובתחומים רבים אין שני לו.

המנוע יעשה שימוש מלא באלמנטים שיציע 12.

הדגש הגדול ביותר שעושה Epic עם המשחק החדש הוא המשחקיות, כל מה שקשור בתנועת השחקן. אין אם קפיצה כפולה, ניטורים, קפיצה מקירות וכל טריק אחר שיסיע בשיפור התנועה ובדינאמיות שבזירות הסגורות.גם כאן מתקבל פידבק צמוד לקהילת המפתחים שחלק גדול ממה מורכב משחקני UT99 ו-UT2004.

את המוזיקה יספקו למיטב הבנתי שלושה מלחינים, עם סיכוי גבוה גם למוזיקה של אלכסנדר ברנדון, אחד המלחינים הגדולים של תעשיית המשחקים שתחת Epic עשה לסדרת Jazz Jackrabbit ול-UT קודמים.

Unreal Tournament יכלול מיקרו-העברות של כסף, לאלו שרוצים לשלם בעבור מראה מיוחד לציוד שלהם. רכישה של דברים מה-marketplace לא תכלול שום דבר שיעזור לנצח בקרוב, נטו שינויים ויזואליים.

Unreal Tournament צפוי להגיע עם Launcher משלו שיכלול קיצורים לכל מה שצריך במשחק, וגרסה הראשונית שלו נראית כעת ככה:

8651-information+notification2.jpg

יש עוד הרבה עבודה, ועד שנקבל גרסה שיהיה אפשר לשחק בה בצורה טובה יקח זמן. אבל, בשונה מ-UT3, כאן נקבל מוצר בעל איכות שאין שניה לו.

Epic עושה דבר שאולפנים אחרים לא מעזים. עוד מתחילת הפיתוח היא משתפת באופן פעיל את הקהילה, מאחרת מפתחים במשרדיה, עובדת חזק על פידבק ושיתוף תקלות - ולא כופה את המוצר שלה כפי שהוא. זאת היא הדוגמה הטובה ביותר למשחק שמפותח למחשב האישי. הוא חינמי, הוא בנוי בכפידה, הוא יכיל אפשרות תשלום רק לאלה שמעוניינים בכך ויהיו לא מעט.

נותר רק לחכות ולראות לאן זה מתקדם. בינתיים אזרוק פה WIP של נשקים ושאר ציוד מגניב שיכלל במשחק, ורק לפני כמה ימים נחשף מה שיהיה ככל הנראה ה-FLAK Cannon המפורסם.

flack19.jpg

הצעירים יותר כאן שלא יצא להם להתנסות עם UT99 ו-UT2004, אתם חייבים את זה לעצמכם. אקשן אמיתי, נטול נסיונות לריאליזם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי מאלה שקנו את UT3 ברגע שהוא יצא. כל כך התבאסתי שלא הייתה לו קהילה גדולה ולבסוף הוא נחל אכזבה. מאוד אהבתי את הרעיון ב UT3 שלא הייתה קפיצה כפולה כמו ב UT2004 מה ששנאתי ממש.

אני מת על המשחקים האלה שדורשים נטו סקיל מצד השחקן. אין לי ספק שהוא יהיה מוצלח !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחחח, כמה לילות לבנים היו לי עם הסדרה הזאת :-)

לי אישית יש את כל סדרת Unreal בספריית הסטים שלי.

אני אישית הכי אהבתי את UT2004 האגדי, משחק פשוט מטורף ומהנה ביותר.

מצפה בכליון עניים לחידוש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...