עבור לתוכן
  • צור חשבון

המהרה למעבד Intel Core i5 750

Oray Lola

Recommended Posts

חצי שעה זה לא יציבות - יציבות זה לפחות 12 שעות רצוף.

חצי שעה מספיק ליציבות בסיסית , אני מציע שתנסה להמשיך עוד קצת לכיוון ה175 באס עם המתח הזה ואז תבדוק יציבות במשך 12 שעות. אם לא יציב אז תוריד באס ל170 ותבדוק שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חצי שעה זה לא יציבות - יציבות זה לפחות 12 שעות רצוף.

חצי שעה מספיק ליציבות בסיסית , אני מציע שתנסה להמשיך עוד קצת לכיוון ה175 באס עם המתח הזה ואז תבדוק יציבות במשך 12 שעות. אם לא יציב אז תוריד באס ל170 ותבדוק שוב.

12 רצוף על עומס מלא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המטח של המעבד גבוה מידי לתדר הזה - אני מאוד מקווה שלא השארת את מתח הליבה (vcore\core voltage) על מצב auto.

תוריד קצת מתח (לכיוון ה1.3V) ותפעיל Load Line Caliberation אם זה לא מופעל ואז תבדוק יציבות.

9 שעות זה מספיק בדרך כלל , כרגע המחשב יציב רק אני מציע להוריד קצת את המתח כדי לשמור יותר טוב על המעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המטח של המעבד גבוה מידי לתדר הזה - אני מאוד מקווה שלא השארת את מתח הליבה (vcore\core voltage) על מצב auto.

תוריד קצת מתח (לכיוון ה1.3V) ותפעיל Load Line Caliberation אם זה לא מופעל ואז תבדוק יציבות.

9 שעות זה מספיק בדרך כלל , כרגע המחשב יציב רק אני מציע להוריד קצת את המתח כדי לשמור יותר טוב על המעבד.

הורדתי את המתח ל1.280 , כדי לנסות להוריד יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין צורך , זה מתח תקין - בדוק יציבות ואם יציב תתחדש על מעבד חזק בכמעט 20%

כשאני על עומס מלא, אז הCore Voltage בתוכנה CPU-Z משתנה ל1.296, בלי עומס הוא עומד על 1.280 , והVcore לא על Auto, זה נורמלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...