bootloader בwindows 8 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

bootloader בwindows 8

eido300

Recommended Posts

יש לי dok עם כמה מערכות live cd שאני צריך להפעיל על המחשב (כגון minixp), במחשב שלי יש windows 8 שלא מראה את המסך של הbios אלא איך שהוא נדלק הוא כותב בגדול משהו על והלוחות אם שלהם, וישר אחר כך הוא מראה את הסמל של 8 עם הסימן שאומר שהוא טוען את המערכת, ניסיתי ללחוץ f11, esc, delete, ישר איך שהוא נדלק ועד הרגע שבו הוא מראה את הסמל של הטעינה, ושום דבר לא עזר, עד אתמול זה כן הראה את מסך הbios ואז הפעלתי בו את התכונה של 8 שמעלה את המערכת הפעלה מהר ומאז הוא לא מראה את הbios, איך אני יכול להפעיל את הdok?

עריכה: אני רק רוצה לציין שהמחשב הוא חדש ומעולם לא היה בו אחר אלא זה התקנה חדשה של 8

כבר עשיתי את השיטות של winkey+c -> הגדרות -> שנה הגדרות מחשב -> כללי -> הגדרות איתחול מתקדמות וכו' או בcmd את הפקודה shutdown.exe /r /o הגעתי עד ל windows startup setting (הוא לא מציג לי את UEFI Firmware Settings), ושם המקלדת לא עבדה אז זה גם לא עזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת לא ידעתי מה זה חוסך, אתמול איפסנו את ההגדרות בביוס ואז המחשב התחיל לעלות לאט, אז הפעלתי את זה, לא אכפת לי לבטל את זה, הבעיה היא שאני לא מצליח להגיע לביוס כדי לבטל את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לך תתחדש על המחשב,

תודה רבה :)

הדגם הוא H61M-P31/W8 (MS-7788), עכשיו הורדתי את המדריך של הלוח אם (אין לי מושג איפה המקורי), מה אני אמור לחפש שם?

עכשיו אני רואה שהמדריך הוא של H61M-P31(G3) אני מקווה שהמדריך הזה יתאים גם לשלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקצר רק לאחר הוצעת הבטריה !!

סליחה על הבורות אבל אם אני גםמנתק את החשמל וג מוציא את הבטריה איך זה מקצר? הרי לא עובר שם זרםבכלל?

זה עוד צורה של הדרכים שכתבתי למעלה שניסיתי כבר ולא הצליחו, בכל מקרה תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...