החלפת מאורר לHyper 212 Evo ולמארז - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החלפת מאורר לHyper 212 Evo ולמארז

EagleX

Recommended Posts

היי,

1. אני משתמש בקירור הזה ובמאורר סטוק שלו כבר מספר חודשים.

די מהתחלה הרגשתי שמשהו ברעש שלו מפריע לי (אני רגיש, מאוד), ולאחרונה זה נהיה ממש מציק.

קראתי קצת השוואות ודיונים בפורומים שונים, וראיתי הרבה המלצות על הNF-F12 של , בעיקר בשילוב ה212.

האם יש סיבה לא ללכת עליו? (מעבר למחיר היחסית גבוה).

2. גם המאורר האחורי בCM Storm Trooper (140ממ) מפיק רעשי תקתוק לא ברורים. ניסיתי לחזק את כל הברגים במידה שווה, לבדוק שהוא מאובטח, ולא מצאתי שום סיבה שהוא יפיק את הרעשים האלה, מלבד בעיה אחרת שכנראה מעל לרמתי. האם יש לכם המלצה למאורר 140 אחר שניתן להשתמש בו? חשוב מאוד השקט.

לצורך העניין, לפי האתר של CM, הוא מפיק 19db ב1200RPM. גם במקרה הזה עברתי על השוואות, אבל לא הצלחתי להגיע למסקנה.

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אין סיבה לא ללכת על המאוורר הנ"ל למרות שהוא מעט יקר.

אני אומר שבכל מה שנגוע לקרור המחשב והמעבד בפרט, לא צריך להתפשר.

נכון שגם לא תמיד אפשר ללכת על הטוב ביותר, אבל במקרה שלך ובגלל שאתה נשאר עם הגוף , אני בהחלט ממליץ לך ללכת על המאוורר הנ"ל.

אתה תהנה משקט ,מביצועים טובים ואורך חיים ארוך למאוורר.

2. יכול מאוד להיות שהמאוורר נוגע במשהו, תפרק אותו מהמארז ותפעיל את המחשב כשהוא עדיין מחובר ללוח\ספק.

במידה והוא עדיין מרעיש, יכול להיות שהוא פשוט צריך נקיון טוב ושימון.

בנוגע לאלטרנטיבה למאוורר חדש, גם פה אני ממליץ לך ללכת על משהו טוב ולא זול.

כמו שציינתי, אני חושב שקרור זה דבר שלא צריך לזלזל בו כלל, כי הוא גורם עיקרי לתקלות במחשב!

ובכלל, בגדלים האלה (140מ"מ) ההבדל בין מאוורר "זול" לבין איכותי יותר, הם לא בשמים ומסתכמים בכמה שקלים בודדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי, תודה רבה על התגובה.

בקשר למאורר היטסינק, אני בהחלט אלך על הNF-12.

בנוגע למאורר מארז, כשתהיה לי האפשרות להזיז ולפתוח שוב את המחשב (מוגבל אחרי ניתוח), אני אנסה להפעיל אותו כשהוא לא מחובר למארז, ואנסה לנקות לשמן.

בכל מקרה, במידה וזה לא יעזור, אני עדיין צריך להחליט על מאורר חלופי. חשבתי על הNF-A14, אם כבר ... ראיתי גם המלצות, באותו הטווח לCougar CFD140, והCorsair AF140.

אם הצלחתי להבין נכון משלל גיבובי המילים בפורומים בחול.. בגדול, ההמלצה גם פה היא על הNoctua, כי הוא מהווה את הsweet spot.. הבנתי נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ לא ניראה לי שאפשר למצוא משהו רע במאווררים של , למעט המחיר וחלק גם יגידו שהיופי זה לא הצד החזק שלהם :-)

אם אין לך בעיה של תקציב והיופי לא הכי משנה לך, חד משמעית ללכת על המאווררים של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...