שדרוג כרטיס מסך (1500~ ש"ח) וצוואר בקבוק ממעבד - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג כרטיס מסך (1500~ ש"ח) וצוואר בקבוק ממעבד

thewhiteark

Recommended Posts

שלום וחג שמח,

אחרי 4 שנים ומשחקים שמתאימים לקונסולות הדור-הבא, מחשב הגיימינג שלי רשמית זקוק לרענון. המחשבה הראשונה שלי הייתה לקנות כרטיס מסך, משהו בתחום ה mid-high, שיריץ הכל על גבוה ומעלה והכל שוב יהיה בסדר בחיי. המחשבה השנייה היא, כנאמר בכותרת, חשש מצוואר בקבוק של המעבד!

המפרט כרגע:

AMD Phenom II x4 Quad- 955 Socket AM3 3.2Ghz

Gigabyte GA-MA785GMT-UD2H

12GB RAM (ב-4 סטיקים נדמה לי)

Sapphire HD 5850 1GB GDDR5

השאלות שלי הן: האם באמת יש ממה לחשוש? אם כן, האם סביר (הבנתי ש 3.7Ghz זה לא קשה במיוחד עם המעבד הזה) ימנע את צוואר הבקבוק?

וכמובן, אם כבר אז אז כבר - המלצות על כרטיס מסך בסביבות ה1500 שקלים חדשים?

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לך מה לחשוש ולבזבז הרבה כסף. קח כ. מסך משומש עם אחריות ותרוויח עוד תקופה מסוימת ללא שידרוג.

כרטיסי מסך - AMD PCIe

11196-19-20Gu - Sapphire - Used AMD Radeon HD7950 OC Dual-X GPU - 3GB 384bit GDDR5 memory - Dual dvi, hdmi, displayport video o...

כמות: - 1 - 528/517

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^מחזק המלצה על הכרטיס הזה.

איזה ספק-כח יש לך ?

לגבי OC - אין לך מה לדאוג כל עוד יש לך מתאים.

היה לי מעבד כזה עם OC ל 4.0GHZ. עבד בלי בעיות. (בלי מים)

יש לי אפילו סקרין שוט אם תרצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוח שלך לא אידיאלי כל כך לOC וגם אנו לא יודעים מה הספק והקירור שלך

אם יש לך מקורי עדיף שלא תעשה OC כנ"ל אם הספק שלך לא חזק במיוחד - מעבדי פנום צורכים המון חשמל תחת אוברקלוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, תודה רבה לעוזרים! אני כנראה אקנה את כרטיס המסך המומלץ, HD 7950, בתקווה להחליק עוד איזה שנה עד למחשב חדש.

בקשר לOC, הספק הוא: SeaSonic 520W Bronze Series Active PFC. קירור המעבד הוא לא סטוק אלא Cooling Freezer 64 Pro. משום מה המעבד די חם- קצת יותר מ-50 מעלות במנוחה, ו-80 מעלות במאמץ. כרגע הכיוון הוא גם לקנות קירור חדש, Hyper 212X, שיגיע גם עם משחה טרמית חדשה, ואיתו לעשות OC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי עושה עם הלוח שלך, הוא לא צפוי להתמודד עם זה טוב.

80 מעלות במאמץ זה הרבה מאוד למעבד שלך. בדוק קודם את מצב המשחה הקיימת. אם טמפרטורת המארז סבירה, אין שום סיבה שבעולם שקירור כמו ה-Freezer 64 לא יריץ אותו במאמץ בהרבה פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...