מעברי כבלים מתפרקים במארז Define R4 (בן פחות משנה) - עמוד 3 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעברי כבלים מתפרקים במארז Define R4 (בן פחות משנה)

d30DK

Recommended Posts

עדכון:

ב-11 לאוקטובר שלחתי מייל דרך האתר של בפירוט הבעיה, החל מתאריך רכישת המארז, התקלה, צירוף תמונה כהוכחה ופרטים נוספים.

ב-15 לאוקטובר קיבלתי מייל אוטומטי שפנייתי התקבלה ונפתח כרטיס תמיכה.

ב-21 לאוקטובר הם השיבו לי ורצו הוכחה של הקנייה, מספר סיריאלי שנמצא על המארז, מסתבר על מדבקה שלצערי אין יותר. כנראה נפלה.

סיפקתי להם צילום של החשובנית המקורית מ-TMS במקום.

ב-23 לאוקטובר הם השיבו לי כי הם ישלחו לי את הגומיות בהקדם האפשרי, אמרו כי אקבל אותן תוך 5-10 ימים.

היום בבוקר חזרתי מטיול בחו"ל ואכן קיבלתי את החבילה. נשלחה בדואר רשום משבדיה.

שקית בה כל הגומיות. מצרף תמונה.

סך הכל יצא טוב מאוד, בקרוב אחליף את הגומיות.

אחלה תמיכה של FD, יחסית מהירה וללא בעיות :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שירות מגניב ביותר ואמין!

אני חושב שחשוב ללבוש כפפות שנוגעים בגומיות הללו , בגלל שהשומן בידיים (שומן אדם= שומן חלב -fat Sebum ) יכול להוות סוג ממס אורגני לגומי מרמה ירודה שלא נבדק על שומן אדם. (לא נראה לי שבודקים דברים כאלה זה לא נאס"א סך הכל מארז למחשב, בנוסף לא נראה לי שמסנטזים שומן אדם לצורך ניסויים בעמידות גומי).

בכלל אני ממליץ לכל אחד שנוגע בחומרה לשים כפפות גומי, הרבה פעמים אתם נוגעים במתכות כבדות שמנים מינירלים ודיאוקסינים וגם משחות מסוימות בעלות חומרים מסרטנים ומתכות כבדות, הגוף סופג ויטמינים ומינירלים לא רק דרך מערכת העיכול גם דרך העור, לרב זה דיפוזיה במורד מפל הריכוזים ולכן זה לא תהליך בררני במיוחד. (כלומר לא סתם אומרים לכן לא לגעת בכספית...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...