Xperia Z3 ו-Z3 Compact נוחתים בישראל - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Xperia Z3 ו-Z3 Compact נוחתים בישראל

taltarablus

Recommended Posts

ברס אלקטרה, נציגת סוני מובייל בישראל, משיקה את מכשירי ה-Z3 וה-Z3 Compact של סוני בארץ בצמוד להשקה העולמית

לכתבה: http://hwzone.co.il/xperia-z3-%d7%95-z3-compact-%d7%a0%d7%95%d7%97%d7%aa%d7%99%d7%9d-%d7%91%d7%99%d7%a9%d7%a8%d7%90%d7%9c/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין את החברות הללו, חטיבת המובייל של מפסידה מיליארדים, הם בסכנה של יציאה מהתחום, אבל הם לא יחכימו להוריד למחירים נורמליים (הדגם היקר גג 3Kשח). ולהפסיק עם השטויות כמו לדפוק את המצלמה בפתיחת ה- Bootloader כדי לעשות Root (במכשירי אי אפשר לעקוף את זה עדיין).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוני יכולה להצליח עם סידרת הZ בשביל זה הם צריכים לשים את החומרה הכי חדשה שהם מסוגלים לעשות והם יכולים וגם הם צריכים לעשות פירסום וישווק מסיבי ככה הם יצליחו ככה סמסונג וLG עשו ככה בגלל זה הולך להם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין את החברות הללו, חטיבת המובייל של מפסידה מיליארדים, הם בסכנה של יציאה מהתחום, אבל הם לא יחכימו להוריד למחירים נורמליים (הדגם היקר גג 3Kשח). ולהפסיק עם השטויות כמו לדפוק את המצלמה בפתיחת ה- Bootloader כדי לעשות Root (במכשירי אי אפשר לעקוף את זה עדיין).

90 אחוז מהאנשים כבר לא עושים ROOT , על הS3 שלי הייתי מחליף רומים ,אבל עם הG2 שלי כבר לא רואה צורך בROOT אפילו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ לפי מה הקביעה היומרנית הזו? אנא האר את עיניי...

Root הוא לא בהכרח בשביל להחליף רומים, יש הרבה מתקדמות שדורשות אותו, וכן בעת שינויים שונים של קבצי מערכת, או סתם להסיר מיותרות (Bloatware).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעצם העובדה שהיצרניות (רובם) לומדות לא למלא את המכשיר בזבל , למחוק Bloat ? אין יותר מדי מזה במכשירים שנמכרים מחוץ לחברות הסלולר , וחלק גדול מהחברות(חוץ מסמסונג אולי) דוחפות פחות אפלקציות שמיועדות לשירותים מיותרים .. התבגרה ואיתה גם היצרניות . נכון להיום לא רואה סיבה לעשות Root לG2 שלי , ועוד יותר להחליף ROM ,כרגע המכשיר מספק אותי ועובד כמו שצריך ישר מהקופסא אז למה לי להתעסק עם זה בכלל .. הN7 2013 שלי עם Custom rom רק כי זה ויש קהילת מדהימה שבהחלט מצדיקה את זה ..

מה שגם שמחוץ לפורום הזה - משתמשים כמוני וכמוך שמבינים דבר או שניים בעניין חלק גדול מהאוכלוסיה בהחלט לא מבינה כלום מהחיים שלהם , בקושי להשתמש בסמארטפון החדש שהם רכשו ב3 אלף שקל הם יודעים ,Let alone לעשות Root שרמת הקושי שלו משתנה ממכשיר למכשיר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אתן לך סיבה מצוינת לעשות root ל-G2 שלך: הצגת כפתור הקלטת השיחה בחייגן. אופציה שאפשרית עם xposed ומאפשרת הקלטה מקו הטלפון עצמו.

ואפילו עוד סיבה: אם לא קנית מהיבואן הרשמי ואתה רוצה חייגן T9 בעברית, כנראה שתצטרך root.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...