האים לינוקס פדורה תומך במודם > ECI Bfocus on- pppoe? - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האים לינוקס פדורה תומך במודם > ECI Bfocus on- pppoe?

Recommended Posts

יש לי מודם שקיבלתי מבזק > ECI Bfocus וכרטיס מובנה על הלוח >Abit NF7 Nforce2 Ethernet adapter

בחיבור ל>ADSL

יש לי בעייה מוכרת למישתמשים ב Mandrake 9.2 להיתחבר לאינטרנט .

אני כברת היתיאשתי בלהיתעסק עם זה (לא מאחל לאף אחד) :(

האים בלינוקס פדורה יש את הבעייה הזאת ?

אני רוצה לעבור ללינוקס פדורה בתיקווה שאין שם תבעייה של ההיתחברות לאינטרנט.

האים כדאי לי ?

אני מקווה שמישהוא יוכל לעזור לי בבקשה מימכם . :-\

תודה אדם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כרטיס הרשת שלך זוהה (תבדוק ב-control center של מנדרייק), לא אמורה להיות שום בעיה להשתמש במודם הזה עם PPPOE. למנדרייק יש גם אשפים שיעזרו לך להתחבר. אם תציין מה הבעיה אולי יוכלו לעזור לך

בכל מקרה, המודם הזה וכל מודם ADSL אחר שמתחבר לכרטיס אמורים לעבוד בלינוקס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כרטיס הרשת שלך זוהה (תבדוק ב-control center של מנדרייק), לא אמורה להיות שום בעיה להשתמש במודם הזה עם PPPOE. למנדרייק יש גם אשפים שיעזרו לך להתחבר. אם תציין מה הבעיה אולי יוכלו לעזור לך

בכל מקרה, המודם הזה וכל מודם ADSL אחר שמתחבר לכרטיס רשת אמורים לעבוד בלינוקס

כן אחי הבעייה שהכרטיס הרשת שלי לא מזוהה ניסתי להוריד דריברים מ לצערי הם לא עזרו ולא שינו כלום ..

אים תוכל להמשיך לעזור לי אני יודה לך

תודה אדם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה באמת כרטיס קצת בעייתי, כי פישלו עם ההוראות לדרייברים. כמה אפשרויות:

* לנסות להתקין את הדרייברים של NVIDIA, אחרי שקראת בדיון הבא: http://www.linuxquestions.org/questions/history/120308

יכול להיות שלא תבין הכל, אני ממליץ על קריאה ב-penguin.org.il וב-whatsup.org.il לפני כן.

* יש דרייבר לכרטיס הרשת הזה שלא מפותח ע"י , אלא ע"י מפתחי הקרנל של . הוא נקרא forcedeth, אתה יכול לחפש בגוגל על ההתנסויות שהיו לאנשים איתו.

הדרייבר הזה נכלל בגרסא 2.6.3 של הקרנל, אבל אפשר להוסיף אותו גם לגרסאות מוקדמות יותר (ההוספה לגרסאות מוקדמות תדרוש קצת ידע בקמפול מחדש של הקרנל). כדי להשתמש בדרייבר אתה יכול:

- להתקין קרנל מגרסה 2.6.3 ל-mandrake. חפש בגוגל kernel+2.6.3+mdk או שתתקין מקורות URPMI (הוראות כאן: http://whatsup.org.il/modules.php?op=modload&name=FAQ&file=index&myfaq=yes&id_cat=78#288).

- להתקין את גרסה 10 של מנדרייק, גרסה 2.6.3 של הקרנל נכללת שם. אני חושב שאתה יכול לבצע שדרוג (כלומר לא צריך להתקין מחדש הכל).

- לקמפל מחדש את הקרנל עם הדרייבר הזה.

* לקנות כרטיס ב30 ש"ח מבוסס realtek .

בהצלחה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...