כונן חיצוני למשחקים לסוני 3 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כונן חיצוני למשחקים לסוני 3

razor1

Recommended Posts

שלום ,

יש לי 3(מהדגם השמן כבר בן 6

smile.gif

) גירסה 3.55 עם רוג'רו 4.55 ואני השתמשתי בכונן חיצוני של WD מסדרת Elements בנפח 1TB עם חיבור 2 והכל עבד טוב וחלק שנקנה לפני שלוש שנים, אך משום מה עשיתי טעות והרסתי תכונן והוא נהרס סופית, יש לי אותו כונן מאותו סוג שנקנה שנה(ב2012) לאחר מכן רק עם חיבור 3 ומשום מה הסוני לא מזהה אותו? משמע אני מפרמט תכונן לFAT32 על ידי EaseUS Partition Master 9.3.0 וגם ניסיתי עם GUIFORMAT ואז יוצר תיקייה בשם GAMEZ ושם בתוכה משחקים לדוגמא פיפא 14 והסוני לא מזהה את הכונן(ובהכרח לא תמשחקים) אני מודע לזה כי לא ניתן לגשת אליו במסך הראשי תחת לשונית video או photo וגם במולטימן למטה בצד שמאל מופיע הHDD האינטרנט הדיסק בלוריי שבתוך הסוני ולא הכונן שאני מחבר וגם ב FILE MANAGER דרך מולטימן הוא לא מופיע ...

אני גם בדקתי עם דיסקון קיי פשוט של סאן דיסק עם נפח של 16 גיגה (פירמטתי אותו דרך אתחול ולא דרך תוכנה מיוחדת לFAT32 עם מערכת קבצים של 8KB) שמתי תתיקייה GAMEZ ואז פיפא 14 והוא עובד...

אני הורדתי והתקנתי מולטימן חדש וגם IRISMANAGER לא עזר...

ניסיתי להוסיף מחיצה אחת של 100 ג'יגה בFAT32 וכל השאר בNTFS וגם במצב הזה הסוני לא זיהה תסוני(גם כאשר הוספתי כונן .CFG עם הפרטים של הכונן והעברתי במולטימן לסריקה של קבצי NTFS )

ניסיתי לעשות מחיקת קבצים על ידי DBAN ומאוד הסתבכתי ככה שאני כבר ממש מיואש מהכונן :( ...(בכלל לא הצלחתי לעשות תמחיקה )

אני חושב שהבעיה היא בכונן או שאני עשיתי משהו לא נכון, אשמח לעזרה אם עשיתי טעות או שעדיף לפרמט דרך תוכנה אחרת?

לטעמי לאחר ניסינות רבים הבעיה היא ללא ספק בכונן אז השאלה העיקרית שלי איזה כונן עדיף לקנות שיתמוך בסוני? האם WD 1TB ELEMENTS חדש מהסדרה הרזה יותר ; ) יהיה טוב? או משהו אחר?? או אותו נפח של WD רק PASSPORT יעבוד?

תודה רבה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...