בעייה בשיתוף קבצים ברשת חלונות 7 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעייה בשיתוף קבצים ברשת חלונות 7

moranhoresh

Recommended Posts

יש לי רשת של חלונות, אליה מחוברים בחיבור LAN מחשב נייח (DESKTOP), מאגר דיסקים (NAS), ובחיבור (WIFI) .

ניסיתי לשתף תיקיות של המחשב השולחני והמחשב הנייד, אך לא ניתן להכנס או לראות את הקבצים/סיפריות של המחשב השולחני (DESKTOP) מהנייד.

אני מסוגל לגשת לסיפריות המשותפות במחשב הנייד (מהמחשב השולחני), וכן מכ"א מהמחשבים ניתן לגשת ל-NAS.

נסיונות PING למחשב הנייח מצליחים.

ניסיונות גישה לסיפריות המשותפות במחשב השולחני דרך ה-NETWORK (כולל במחשב השולחני) כושלים. ביטלתי כל אנטי-וירוס ו-FIREWALL ללא הצלחה.

אפילו ניסיתי להחליף את חיבור המחשב הנייח (DESKTOP) לרשת ולבצע זאת באמצעות WIFI, גם זה ללא הצלחה.

כל המחשבים נמצאים על אותו WORKGROUP שמוגדר כ-WORK.

האם למישהו יש רעיונות לפתור את הבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ping בודק ICMP.

אם יש name resolving תקין בבדיקה הזאת אז השגיאה מתארת משהו אחר בצורה לא נכונה או שאתה לא נותן את כל הפרטים.

לגבי nbtstat - ניסית לפחות לראות מה /? מספר לך? טיפה יוזמה אישית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאני עושה NBTSTAT מהמחשב הנייד הוא רושם לי על מחשב השולחן שהוא REGISTERED, וגם הכתובת IP שרשומה שם נכונה.

אם אני נכנס מהמחשב השולחני ל-NETWORK ומשם למחשב השולחני אני מסוגל לראות את רשימת התיקיות המשותפות, אך לא להכנס אליהן.

אם אני נכנס מהמחשב הנייד ל-NETWORK אני יכול לראות את השם של מחשב השולחן, אך אני לא מצליח להכנס אליו או לראו את רשימת התיקיות המשותפות.

איזה עוד מידע חסר לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא יותר חמורה, כי אפילו מהמחשב שבו נמצאת התיקייה המשותפת אני לא מצליח להכנס אליה דרך NETWORK, אלא רק באופן ישיר מהכונן.

במצב הזה לא היתה צריכה להיות בעיה כזאת. ברמת ההרשאות של התיקיה יש הרשאות ל-GUEST, EVERYONE וכו'.

עזרה בבקשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...