בטריות ומטען, למצלמה דיגיטלית.. - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בטריות ומטען, למצלמה דיגיטלית..

com

Recommended Posts

בעזרת השם בקרוב ארכוש מצלמת קאנון A60..

מהאתר הזה

ואני אשמח לקנות גם את המטען והבטריות משם, אבל לא חובה, אפשר גם בכל חנות אחרת (עדיף לא אנטרנטית..)

כעקרון, רוצה בטריות חזקות, ומטען מהיר.

עכשיו, המותג שהולך הוא GP..

http://www.camera4less.co.il/categories.asp?cID=70

שם יש כל מיני דגמים, בעיקר פשוטים.. נראה לי שהדגמים עם המטען המהיר של שעה שעתים, עולים הרבה מאוד.. אם יש מקום שמוכר את המקום עם המטענים המהירים פחות ממתאים שקל.. שיכתוב... כי לא מצאתי..

המטען הכי מתקדם שם הוא 3-8 שעות... מוגזם..

ראיתי עכשיו גם מטענים, שם, מהירים, אבל לא GP... יש שם אחד TurboPower - שהוא מטען מהיר, של שעתים.

ויש גם של Sakal Electonics שהם בטריות 2300! חזקות מאוד!

בקיצור... אני בהתלבטות... איזה מטען+בטריות הכי איכותיות ומשתלמות? והאם כדאי לי לקנות את החברות המתחרות? כי הם זולות, ומבטיחות הטענה קצרה ונתונים של הבטריות מאוד גבוהיים!

או שיש חנויות שמוכרות מטעני GP יותר בזול...

המלצות, הערות, התנסויות אישיות, או סתם מה יש לכם בבית יתקבל בברכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע כמה זה יעזור לך אבל אלה נתונים רשמיים על המטענים עם המחיר שלהם, קשה לי להאמין שתמצא באיזה חנות מחיר נמוך בצורה משמעותית ממה שכתוב פה

http://www.gppowerbank.co.il/general_data.asp

קח בחשבון שה-GP PowerBank Smart המהיר פשוט ענק, יש לו ספק כזה (כמו של פאלפונים) שמתחבר לשקע וממנו יוצא כבל ליחדה הגדולה שטוענת את הבטריות. מאד מהיר ומאד לא מומלץ לטיולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביקרתי כבר שם.. אני שואל האם יש מקומות שהמחירים בהם שונים מאלו בכתובים שם. כי אין סיכוי שאני יוציא כל כך הרבה כסף על מטען...

אם אין, אז ההתלבטות היא בין

GP 2000MH עם מטען שטוען בשמונה שעות.. בתכלס.

או ללכת על חברות כמו סקאל אלקטרוניקס או כוח הטורבו... אבל עם נתונים הרבה יותר טובים..

טעינה בשעה, או בשלוש שעות.. ובאחד מהם יש בטריות של 2300..

השאלה אם יש משהו איכותי והאם ההבטחות מתקיימות.. למשהו יש ניסיון עם החברות האלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי את המטען GP של שעה עם בטריות 2100mAh, ב230 שקל בדיוטי פרי

ואני ממש מרוצה ממנו... הוא מטעין את ה 2100 בערך ב 70 דקות

והבטריות מחזיקות ממש הרבה זמן בדיגיטלית שלי

(בנוסף יש לי סט גיבוי של בטריות 1600 שלהם שהן פחות טובות ומרגישים את זה..)

אני ממליץ לך להשקיע את התוספת כסף... זה הרבה יותר נוח מהמטען 12 שעות שהיה לי מקודם..

בקשר לטיולים, ה GP smart אומנם דורש ספק חיצוני של 12 volt

אבל זאת גם אומרת שעם כבל מתאים אפשר להטעין את הבטריות במכונית בשעה

וזה די נוח...

בקשר לכסף, בטריות נטענות משלמות עבור עצמן די מהר אז לפי דעתי שווה לשלם עוד 50 שקל על הנוחות..

דרך אגב...

בארצות הברית כבר מוכרים בטריות 2000mAh על מען 15 דקות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דובים זה לא אופציה, דיוטי פרי זה לא אופציה, ולהוציא יותר ממתאים שקל על העסק הזה זה גם לא אופציה..

יש מקום שיש מטען מהיר בפחות מ200?

ואם אין, שווה לקנות את הGP שמטעינה תוך 8 שעות, או ללכת על משהו שהוא ללא מותג.. אבל עם נתונים ממש מרשימים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי 2 זוגות של למצלמה (2x4 בשבילך) ומטען של ~10 שעות.

כך בלילה תמיד אחד במטען ואחד תמיד מוכן לשימוש.. זה גם מתאים כך לטיולים, בלילה טוענים אחד, והשני לשימוש.

16 שעות הטענה זה קצת יותר משנת לילה לכן זה מוגזם לדעתי ומטען של שעה לקנות ב 200 זה קצת יקר..

זה גם מעט משפיע על אורך חיי הסוללה וכמות האנרגיה שהיא מסוגלת לשמור

(נגיד אחרי 200 מחזורים היא רק תספק איזה 80 אחוז מהכמות המקורית שהיא יכלה לשמור - סתם זורק מספרים, אבל זה לא רחוק מזה אני מניח, תלוי בסוללות ותלוי במטען..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה אומר לא לקנות משהו אחר חוץ מGP ? לא ללכת ולקנות חברות אחרות עם ביצועים שעל הניייר אמורים להיות הרבה יותר טובים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה השוואה קטנה של בטריות...

GP לא ממש מציגים ביצועים מרהיבים

http://www.imaging-resource.com/ACCS/BATTS/BATTS.HTM

כמו שנאמר פה, מטען של 8 שעות ושתי סטים של בטריות

יהיו פיתרון מצויין אבל זה יעלה יותר מ-200 שקל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי Olympus 2100 UZ והיא חיסלה לי כמו גרבים. לא מכיר את המצלמה שאתה קונה אבל אני בסוף עזבתי את כל ה GP שתכלס הן אותו הדבר ומחזיקות (עבורי לפחות) מעט מאוד זמן ותמונות.

הזמנתי דרך משפחה בקנדה (אבל אפשר ישירות באינטרנט אבל המשלוח מייקר) את Digipower 9000. 7.2 וולט חיצונית שמספיקה לי לימים וניתן לטעון אותה גם ברכב. יש לה נוריות שמראות לך מה מצב הטעינה בכל רגע. מכיוון שהיא בעלת קיבולת גדולה יותר, היא יכולה לשבת שבועות בתיק ולא מתרוקנת כלכך מהר כמו האצבע. יש לך מתאם גם למצלמה שלך ואני ממליץ עליה בחום. זה יעלה קצת יותר מ200 שקל (אפשר למצוא ב 40$ לא כולל משלוח)

לפני זה הייתי מסתובב עם 8 סוללות ומטען מהיר. הארבע היו נגמרות, הייתי מחליף וטוען את הישנות ולפעמים ביום ארוך גם הזוג השני היה נגמר ולפלש היה לוקח דקות להתחמם ועכשיו יש לי אחת שמספקת 7.2 וולט במקום 6 (4*1.5 או אפילו 4*1.25 בנטענות) והביצועים של המצלמה טובים יותר.

זה עולם אחר לגמרי ולא אין לי אחוזים בחברה שמיצרת את זה. לי זה פתר הרבה בעיות וחשוב שתדע שיש מוצרים כאלה שיכולים לעזור לך.

פרטים נוספים פה:

http://www.imaging-resource.com/ACCS/DPS9000/DPS9000.HTM

ZINHAND.JPG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...