FIFA 15 דיון ראשי והוספת חברים. - עמוד 8 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

FIFA 15 דיון ראשי והוספת חברים.

darq

Recommended Posts

laviii אני אומר כזה דבר , בגלל שכל קבוצה משפיע שונה על המשחק חשוב ששחקנים ישחקו עם קבוצות באותה הרבה לדוגמה : ריאל מדריד - ביירן מינכן / ברצלונה / צ'לסי , רומא - ארסנל / נפולי(?) סאוטאמפטון וכו...

לא חייבים להסתמך על אובראול הכוכבים לפי דעתי כי יכול להיות שקבוצה של 5 כוכבים יכולה להיות שווה גם לקבוצה של 4 וחצי כוכבים ככה שזה שטויות אבל עדיף שהקבוצות החזקות ישחקו אחת נגד השניה ובשלבים המתקדמים יותר זה יכול ליצור עלייונות של מי שלקח את הקבוצה החזקה יותר אבל זה כדורגל...

אני אישית שריינתי את רומא אבל אני רוצה לשנות לאטלתיקו מדריד!

אגב mushon26 בגלל שלקח לנו המון זמן עד שהשגנו את כל השחקנים שיש עכשיו אנחנו נשאיר אותך כרגע מחוץ לתחרות(אני יודע שזה מעצבן אבל באמת שאם לא יבוא שחקן חדש פשוט לא יהיה לנו איך לעשות את התחרות ואנחנו כבר כמה שבועות מתכננים את זה) אבל לפי דעתי אם לא יגיע עוד שחקן פשוט מי שיגיע למקום האחרון/ התנדב להתחלף איתך אז אתה תחליף אותו.

ואם כבר אני ככה לפי דעתי אני פשוט העשה הגרלה רנדומאלית פה ואכתוב את התוצאות למישחקים יעני מי נגד מי.

וברגע שיהיה לנו מי נגד מי נוכל לקבוע תאריכים.

תאשרו אותי כדי שאני אוכל להתחיל את התהליך.

גם אני חושב כמוך..

ותאשררר אותי אתה, הוספתי אותך בהתחלה ולא אישרת ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 195
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חברים יקרים,

הוספתי את סדר המחזורים בנוסף טוויסט קטן :)

מה דעתכם?

מחזור ראשון קבוצות 4 כוכבים בלבד.

1. Kingyes VS OhayoNB

2. Darq VS AVIVGREEN

3. Musburger VS Laviii

מחזור שני קבוצות 5 כוכבים בלבד.

1. Kingyes VS AVIVGREEN

2. Darq VS Musburger

3. Laviii VS OhayoNB

מחזור שלישי קבוצות 4.5 כוכבים בלבד.

1. Kingyes VS Musburger

2. Darq VS Laviii

3. AVIVGREEN VS OhayoNB

מחזור רביעי קבוצות מהליגה האנגלית הראשונה בלבד.

1. Kingyes VS Laviii

2. Musburger VS OhayoNB

3. Darq VS AVIVGREEN

מחזור חמישי קבוצות הליגה הספרדית בלבד.

1. Kingyes VS Darq

2. Laviii VS OhayoNB

3. Musburger VS AVIVGREEN

המוביל בסוף הסיבוב החמישי בוחר את סדר המחזורים.

מה דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

laviii זה אפשרי אבל אני מאמין שכולנו חשבנו על משהו יותר פשוט כמו אלימינצייה או מקסימום הטוב מ3 משחקים.

אבל אני זורם איתך ובבקשה חברה בואו נחליט כבר ונקבע תאריכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זורם עם מה שהולך, למרות שלא ממש שיחקתי עם קבוצות אחרות חוץ מבאיירן עוד מפיפא 13 :P.

ותאריכים לא אמורים להיות סרט, זה כולה 20 דקות.

אנשים עובדים/ עושים דברים ולא כל היום על המחשב ככה שעדיף לקבוע לראש תאריכים למשחקים. חוץ מזה שאם מדובר פה על חמש משחקים אז זה גם יכול לקחת זמן הליגה הזו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

laviii זה אפשרי אבל אני מאמין שכולנו חשבנו על משהו יותר פשוט כמו אלימינצייה או מקסימום הטוב מ3 משחקים.

אבל אני זורם איתך ובבקשה חברה בואו נחליט כבר ונקבע תאריכים.

יאלה חברים ! מחזור ראשון מחר אני אומר....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים יקרים,

מחזור ראשון יוצא לדרך :) יש לבצע עד 29/12, במידה ויסתיים לפני התאריך הנ"ל נוכל להתחיל את המחזור הבא.

חשוב לי לציין שאנו אנשים מבוגרים, מאוד מקווה שלא נצטרך להתעסק בשטויות של ילדים בנוגע לתוצאות המשחקים, בכל מקרה ממליץ לקחת ScreenShot.

מחזור ראשון קבוצות 4 כוכבים בלבד.

1. Kingyes VS OhayoNB

2. Darq VS AVIVGREEN

3. Musburger VS Laviii

יאללה בהצלחה חברים

עריכה: ממליץ לשתף Hangout \ Whatsaap

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בדווקא חושב שלא לקחת Screenshot, במידה ויהיה פה מצב של דברים כאלו, אני מצידי לא רוצה להמשיך.. כמו שאמרת, אנשים פה בוגרים, ואין פה איזה מדלייה זהב שמקבלים, אז בקטנה כזה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אוקיי אהבתי שכבר "מתחילים" תעניין.

דבר ראשון אם אני לא טועה KINGYES שומר שבת ככה שמי שמשחק נגדו או בכללי אם יש פה חברה שומריי שבת אחרים תקבעו זמן למשחק שיהיה לכם נוח.

דבר שני אני בעד צילום תמונה ופרסום התוצאות כי אם נגיע למצב שמה שקובע הוא הפרש הגולים נוכל להציץ בתמונות ובתוצאות ולדעת את האפשר ובכללי נחמד לראות למי היה משחק "טוב" ולמי היה משחק משעמם.

אני גם בעד לפרסם גולים שווים ! במידה ומישהו הכניס גול טוב לפי דעתי הוא מוזמן או לצלם עם הפלפון ולעלות לפה או דרך תוכנה , שנוכל כולם לראות את הגולים זה ממש מגניב לפי דעתי.

וכן אני מקווה שכולם פה התנהגו בצורה הוגנת ולא ילדותית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי פה עם כמה אנשים הפסדתי ,ניצחתי, והכל היה ברוח טובה, ואני מקווה שככה זה ימשיך, לפעמים מפסידים לפעמים מנצחים חפיף זה כולה בשביל הכייף, נכון שתחרותיות בריאה מעצימה את הכייף.

יאללה בהצלחה לכולם.

AVIVGREEN תגיד לי מתי מתאים לך לשחק ונקבע משחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בדווקא חושב שלא לקחת Screenshot, במידה ויהיה פה מצב של דברים כאלו, אני מצידי לא רוצה להמשיך.. כמו שאמרת, אנשים פה בוגרים, ואין פה איזה מדלייה זהב שמקבלים, אז בקטנה כזה :)

ברור שלא צריך לקחת, אנחנו משחקים פה לכיף ולאתגר והכל ברוח טובה..

יאלה בוא נשחק ;) מחכה לך באוריג'ין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי פה עם כמה אנשים הפסדתי ,ניצחתי, והכל היה ברוח טובה, ואני מקווה שככה זה ימשיך, לפעמים מפסידים לפעמים מנצחים חפיף זה כולה בשביל הכייף, נכון שתחרותיות בריאה מעצימה את הכייף.

יאללה בהצלחה לכולם.

AVIVGREEN תגיד לי מתי מתאים לך לשחק ונקבע משחק.

מחר משעה 5 ככה אני פנוי

תוסיף avivgreen

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...