FIFA 15 דיון ראשי והוספת חברים. - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

FIFA 15 דיון ראשי והוספת חברים.

darq

Recommended Posts

אין אפשרות להחזיר משחק שנקנה דרך צד שלישי.

מה אתה לא אוהב? גם אני בהתחלה הייתי טיפה שבוז על המשחק ואז נכנסתי ממש.

- - - תגובה אוחדה: - - -

אין אפשרות להחזיר משחק שנקנה דרך צד שלישי.

מה אתה לא אוהב? גם אני בהתחלה הייתי טיפה שבוז על המשחק ואז נכנסתי ממש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 195
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תאמת הוא דיי משעמם אותי ובמשחקים ששיחקתי און ליין היו קירטועים פה ושם, הגרפיקה לא משהו וכנראה זה כבר לא בשבילי...

אני לאחרונה לא נהנה משום משחק חוץ מ dark souls2 שלא יכולתי להפסיק לשחק בו אז אולי זה אני הבעיה.

בכל אופן אני אשחק בו עוד קצת אולי זה ישתפר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי חברים מה קורה?

איך הולך לכם לאחר העידכון של EA משבוע שעבר?

באיזה שחקנים יצא יצא לכם להתחדש?

אני אתמול התחדשתי ב דייגו קוסטה, סך הכל נראה חלוץ נחמד הכוח הפיזי שלו זה בונוס מטורף!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה שיפרתי תקבוצה מהליגה איטלקית שלי

קניתי את EL SHARAWY או איך שלא כותבים את זה, וגם את CASTIAN הבלם של רומא וממש בא לי את MAICON אבל הוא יקר בקטע מפגר כי הוא לא באמת כזה טוב...

אאאאא ואת PJANIC' כמובן חחחח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע הבאתי עכשיו שתי נצחונות ברצף של 2-0 לפחות ואיזה 4-0 עם צמד של טבז משהו מפחיד

באמת כיף אבל בגלל הקישור החלש שלי בכל זאת אני משחק עם nocerino אז קצת קשה אבל זה מוסיף ממש עומק ויש לי הגנה שאני מבסות עליה וואלה ממש כיף בקושי עוברים לי תבלמים (בוניצ'י וקסטיאן) בקיצור אש חחח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה!

אתמול שיחקתי קצת בעונה נגד המחשב, האמת שזה תענוג מבחינת מטבעות! הגעתי לDIV5 זה מתחיל להיות מאתגר.

מבחינת שחקנים אני כל כך אוהב את פאלסיו הוא פשוט חלוץ תותח ואני בהלם שהוא עלה לי בסך הכל 2500~

דבר אחד אני לא מבין איך אני אמור להגיע ל 4מיליון מטבעות כדי לקנות את רונאלדו?? :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין סיכוי שאני עושה את זה... רונלדו שחקן נדיר אבל הוא יותר מידי נדיר בחבילות...

נראה לי שיותר ראלי לכוון לשחקנים כמו די מריה, אגוארו, רובן, האזרד, טוני קרוס וחאמס רודריגז.

קיצר צריך להמשיך לחסוך :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה. כתוב שזה 170 שקל, נשמע לי הוגן לחלוטין. השאלה שלי, האם אני מקבל איזה KEY לתוכנה של EA או שזה עובד בצורה שונה? וגם האם אני מוריד דרך התוכנה של EA?

וגם, יש דרך לשלם שמה דרך PayPal?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...