Remote Desktop via Port 3388 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Remote Desktop via Port 3388

DolevSP

Recommended Posts

היי,

יש לי ברשת 2 מחשבים שאני מעוניין לקבל גישה מרחוק אליהם,

המחשב הראשון מוגדר להאזין ל- RDP בפורט 3389 (ברירת-מחדל), נפתח חריג ב- Firewall דרך ה- , ונפתח פורט 3389 בנתב. הוא מקבל חיבורים מרחוק באופן תקין.

במחשב השני הגדרתי האזנה ל- RDP בפורט 3388 דרך ה- Registry, נפתח חריג לפורט 3388 ב- Firewall דרך ה- , ונפתח פורט 3388 בנתב. משום מה הוא לא מקבל חיבורים מרחוק.

• שני המחשבים מוגדרים לאפשר Remote Desktop Connections.
  • המחשב הראשון עם מערכת הפעלה 7 Professional, המחשב השני עם מערכת הפעלה 8.1 Enterprise.
  • הנתב הוא D-Link 6740U H1 של .
  • המחשב השני עבר Restart לאחר השינויים ב- Registry.
  • ב- Netstat -a אני רואה האזנה לפורט 3388 (0.0.0.0:3388) במחשב השני
  • בשני המחשבים מותקן אנטי-וירוס ESET NOD32 v7 (אם זה משנה)
  • אין תוכנת Firewall או רכיב Firewall פיזי מלבד ה- Firewall של מערכת ההפעלה.
  • אין אפשרות להתחבר למחשב השני מרחוק גם מקומית (עם IP פנימי) בתוך הרשת.

איפה יכולה להיות הבעיה?

תודה מראש

דולב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

^ "אין אפשרות להתחבר למחשב השני מרחוק גם מקומית (עם IP פנימי) בתוך הרשת."

יש לך כאן כלי של מיקרוסופט. כנראה עושה את אותו הדבר שעשית, אך אולי שכחת משהו...

http://support2.microsoft.com/kb/306759

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא מצליח להתחבר מבפנים, אז זאת לא בעיית NAT. אתה מצליח להגיע אליו ב telnet?

כן, אני מצליח להגיע אליו עם Telnet

עשית הפניית פורטים בנתב ל2 המחשבים??

כן, יש Port Forwarding לשניהם, הגישה מרחוק למחשב הראשון עובדת

^ "אין אפשרות להתחבר למחשב השני מרחוק גם מקומית (עם IP פנימי) בתוך הרשת."

יש לך כאן כלי של מיקרוסופט. כנראה עושה את אותו הדבר שעשית, אך אולי שכחת משהו...

http://support2.microsoft.com/kb/306759

אני יכול לראות שהמחשב השני מאזין לפורט 3388 דרך Netstat -a לחיבורי RDP אז אני יודע שהשינוי ב- Registry נעשה בצורה נכונה, הכלי שהבאת לא עובד עם גירסת ה- של המחשב השני (Windows 8.1 Enterprise)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בטוח לגבי זה (תקנו אותי) אבל אם אתה מגדיר ניתוב פורט מסוים (3389 במקרה הזה) ל2 מחשבים שונים הנתב יתעלם מהשני כי הוא כבר ביצע את הניתוב למחשב הראשון.

עריכה:

לפי מה שאני קורא בגוגל אני רואה שאנשים ממליצים על שינוי הפורט הדיפולטיבי של RDP לפורט אחר שלא בשימוש (3390 לדוגמה) ואז לעשות ניתוב למחשב השני בפורט הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בטוח לגבי זה (תקנו אותי) אבל אם אתה מגדיר ניתוב פורט מסוים (3389 במקרה הזה) ל2 מחשבים שונים הנתב יתעלם מהשני כי הוא כבר ביצע את הניתוב למחשב הראשון.

בגלל זה הגדרתי למחשב הראשון את הפורט 3389 ולמחשב השני את הפורט 3388 :)

3389 זה ברירת המחדל ל- RDP אז במחשב הראשון לא הייתי צריך לעשות שום דבר מיוחד חוץ מלהפנות את הפורט בנתב ולפתוח חריג בחומת האש

הבעיה שלי היא עם המחשב השני שמוגדר להאזין לפורט 3388 ולא לפורט 3389 (המחשב הראשון מוגדר ל- 3389)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל זה הגדרתי למחשב הראשון את הפורט 3389 ולמחשב השני את הפורט 3388 :)

3389 זה ברירת המחדל ל- RDP אז במחשב הראשון לא הייתי צריך לעשות שום דבר מיוחד חוץ מלהפנות את הפורט בנתב ולפתוח חריג בחומת האש

הבעיה שלי היא עם המחשב השני שמוגדר להאזין לפורט 3388 ולא לפורט 3389 (המחשב הראשון מוגדר ל- 3389)

צודק טועות שלי. קראתי מהר ו3389 נראה דומה ל3388 שלא שמתי לב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא בצילומים שצירפת לא מוגדר less secure.

בכל אופן, אתה כמובן מנסה להתחבר ב RDP בצירוף ההגדרה של הפורט המיוחד ? זה חובה

לדוגמה אם אתה רוצה להתחבר אל מחשב 10.10.10.10, אתה צריך לרשום בכתובת ה RDP בהתחברות 10.10.10.10:3388

אם שום דבר לא עובד, נסה פורט אחר אולי פחות "צמוד"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא בצילומים שצירפת לא מוגדר less secure.

בכל אופן, אתה כמובן מנסה להתחבר ב RDP בצירוף ההגדרה של הפורט המיוחד ? זה חובה

לדוגמה אם אתה רוצה להתחבר אל מחשב 10.10.10.10, אתה צריך לרשום בכתובת ההתחברות 10.10.10.10:3388

ב- 8.1 אם לא סימנת ב- V את האופציה של ה- Recommended הוא יתן למחשב עם רמת אבטחה נמוכה כמו קונסולת ה- RDC של XP (גירסא 5 אם אני לא טועה) להתחבר למחשב, ב- 7 זה פשוט נראה קצת שונה :)

ולגבי הוספת מספר הפורט בכתובת כשאני מנסה להתחבר, אני עושה את זה, זה עדיין לא עובד...

אני אנסה להשתמש בפורט אחר, זה עדיין מוזר, הוא אמור לעבוד מעולה גם עם פורט 3388 וגם עם פורט 3390, עם שניהם הוא לא עבד לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...