ווינדוס 10: מיקרוסופט מקשיבה למשתמשים ומשלבת בין מגע למקלדת - עמוד 2 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ווינדוס 10: מיקרוסופט מקשיבה למשתמשים ומשלבת בין מגע למקלדת

taltarablus

Recommended Posts

זו בדיחה. אין תוכנות שכתובות ככה. יש API מוגדר שנותן גרסה של חלונות וזה לא לפי מחרוזות. :)

מה שכן, אחד הדברים שמיקרוסופט טענו לגבי בעיית תאימות תוכנות בשלבים הראשונים של הוא שהם שינו את הגרסה הראשית (מ5.1 ל6.0) ואז גילו (לטענתם) שתוכנות רבות לא רצו כמו שצריך כי זיהו גרסה לא מוכרת (6). זה ההסבר שסיפקו כששאלו למה WIN7 היא למעשה 6.1, והם ממשיכים בקו זה לפחות עד 8.1 (שהיא NT6.3).

התגובה שלך אולי בדיחה...

https://searchcode.com/?q=if%28version%2Cstartswith%28%22windows+9%22%29

חיפוש מדגמי בקוד JAVA שבודק האם החלונות שאתה משתמש הוא עם שם שמתחיל ב 9, אזי 95 עונה על זה, 98 עונה על זה, ואם היה 9 גם הוא היה עונה על זה.

טוב... זה בטח נמצא רק באיזה קוד מאעפן שאף אחד לא משתמש... רגע.. זה נמצא בתוך ה JVM עצמו !!! (בליבת מערכת ה JAVA), אזי רוב תוכנות ה JAVA לא היו רצות על 9 בגלל הבדיחה... (\הקוד הזה נמצא בכל גרסאת JAVA שהיתה עד היום, כולל החדשות, אזי כל הארגונים עם מיליון תוכנות JAVA ישנות שאף אחד לא יאז לגעת ב RUNTIME שלהם אכלו אותה).

רק תחשוב על כמה בדיקות כאלו יש בשפות / תוכנות אחרות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא שהתגובה שלי לא הייתה בדיחה. היא הייתה רצינית לגמרי. אני באמת המום שבאמת יש קוד שכתוב ככה במערכת production איפשהו בכדור הארץ. לא טרחתי אפילו לבדוק כי זה כל-כך מטומטם שפשוט אין מילים לתאר את זה. באמת שאין לי מילים.

זה לא נורא כמו שאתה מתאר - רוב הקוד הנורא הזה הוא בכל מיני תוכנות קקה, ורק כמה מופעים הם בפריימוורקים, וכאלה שבכל מקרה יהיה צורך לשנות. אבל כמו שאמרתי, עצם העובדה שיש תוכנית אחת ברשת שכתובה ככה היא ללא ספק תעודת עניות לקהילת הפיתוח של ג'אווה.

מעניים שזה -רק- בעולם הגיאווה. לא תמצא כאלה דברים מטומטמים בשום פלטפורמה אחרת. בוא נאמר שהמעט (ממש מעט) כבוד שהיה לי לג'אווה כפלטפורמה נעלם היום. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...