איך אני מחבר חיבור תקין של כבל PCI-E לכרטיס R9 290 ? - עמוד 3 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אני מחבר חיבור תקין של כבל PCI-E לכרטיס R9 290 ?

rony1880r

Recommended Posts

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

היי

השאלה שאני עכשיו מודאג ברגע שחיברתי גם את הצמה השנייה לספק ולכרטיס מסך , אם אין התנגשות או קצר על אותו הrail בספק הכח ? כי יכול להיות שהאפשרות שעשיתי היא רק לחיבור של שתיי כרטיסיי מסך בלבד , זה חשוב לי עכשיו .

רוני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי אומר ש 6 פינים זה יותר מגבולי - בקטע של - לא הייתי משתמש ב 6 פינים לכ מסך כאלה, ואם זאת האפשרות היחידה שיש אז היא גבולית

בכל מקרה, המתח שמגיע מהצמות עובר דרך ממיר מתח שלא ממש אכפת לו מהבדל לכאן או לשם - לא נראה לי שיהיה הבדל כלשהוא בכלל בין המדידות אם כמות שונה של צמות, גם במקרה שיש העמסת יתר של צמה. הבעיה אם היא קיימת היא התחממות החיבור על הצמה בלבד (בצד של הספק) ולא תהיה מורגשת על ידיי הכ מסך

כמה מסילות יש לספק הזה, איך הן הולכות, ומה מחובר חוץ מהכ מסך לאותן מסילות ? - ככלל לא אמורה להיות בעיה כזאת, אלא אם יש משהוא נוסף אם צריכת חשמל גבוהה על 1 בלבד מתוך ה 2 מסילות שהולכות לכ מסך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכלל כאן פשוט :

תבדוק כמה פינים פעילים של 12V יש בנקודות המועדות לבעיה, במקרה שלנו - החיבור לספק

פין 1 כזה בתנאים רגילים יכול להתמודד אם כ 4A, מקס' 5A

בספק של seasonic משתמשים בציפויים איכותיים על הפינים, כך שניתן אוליי לצפות ממנו לקצת יותר - נניח 6A. אם כי עדיין הייתי מעדיף להישאר ב 5A או פחות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...