הדור הבא של נוקטואה: טמפרטורות כאלה עוד לא ראיתם - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדור הבא של נוקטואה: טמפרטורות כאלה עוד לא ראיתם

djelectric

Recommended Posts

העובדה שנוקטואה שולטת בעולם קירורי האוויר לא עוצרת אותה מלנסות עם קירור חדש - והיא מצליחה, ובגדול

לכתבה: http://hwzone.co.il/%d7%94%d7%93%d7%95%d7%a8-%d7%94%d7%91%d7%90-%d7%a9%d7%9c-%d7%a0%d7%95%d7%a7%d7%98%d7%95%d7%90%d7%94-%d7%98%d7%9e%d7%a4%d7%a8%d7%98%d7%95%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9b%d7%90%d7%9c%d7%94-%d7%a2%d7%95%d7%93/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיקור מעולה ליאור.

אבל ניראה לי שבבחירה של המארז והכרטיס מסך עשית קצת חיים קלים לקירור.

למרות שאין לי ספק שגם הפעם נוקטואה עשו זאת בגדול, אבל בכל זאת אולי היה צריך לבחון אותו עם מארז סגור וכרטיס כמו ה290 או לפחות ה780?

ודעתי האישית היא (וגם כמו שציינת), למה אני צריך דבר כזה מגושם ובוא נודה, לא הכי יפה בעולם..... במחיר כזה, שאני יכול לרכוש מע' מים (סולידית ויפה יותר) ולא פחות טובה באותו המחיר?

כניראה שפשוט הדגם הזה יצא להראות לכולם מי באמת המלך בתחום הזה, ואולי דרך זה גם לקדם את השם והמותג "נוקטואה", ובעזרת זה לגרום לכל הלקוחות הפוטנציאלים פשוט לרכוש את המוצרים שלהם מבלי להסס...כי יש קבלות :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שהוסבר, הסיבות למה D15 ולא מים דיי מובנות.

1. שקט

2. מחיר

כדי לקבל ביצועים דומים לאלו של D15 ל-LGA1150 צריך לשלם 550 שקלים ולא 380 שקלים. בתמורה לזה, תקבלו מוצר שיפיק יותר רעש.

זה בהחלט שיקול חשוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח יש לי את הD14 עם בדיוק אותם זכרונות של אבל בגרסת ה1333MHZ. מצטרף להמלצות החמות על הקירור שלהם קל להרכבה ויוצא מגדר הרגיל בביצועים.

רץ אצלי עם OC של i5-2500k ב4.2GHz (במקום 3.3) ועובד כמו גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את הNH-U12P, וגם אחרי שנתיים עם הקירור אני עדיין מרוצה.

חוץ מפשלה קטנה בחיבור המאווררים בהתחלה, הכל עובד תקין.

מה שבטוח.. אני צריכה כבר לשדרג את המחשב, והקירור שלהם בטוח נכנס למפרט העתידי, גם אם זה מקפיץ את המחיר, לפחות אני יודעת שאהיה שקטה לשנים הבאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה סיקור ליאור תודה.

זה החסרון בלהיות בעלים של לפטופ.... אי אפשר להתעסק בכל החומרה.

מדגדג לי באצבעות :bounce:

מעניין אותי לדעת עד איזה גודל המאווררים יגיעו.

נראה לי שבניגוד למסכים במכשירי הטלפון, פה יש יותר פרקטיות במאווררים גדולים יותר ויותר (זרימת אוויר יותר גבוה בפחות סל"ד, מה שיוצר רעש מופחת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני החלפתי H80 בפאנטקס השווה לביצועי הD15 ו אפילו הוספתי מאוורר 14ממ נוסף לקרור. בנוסף, בדקתי אותו במעבדה מול H100i וה100i היה טוב יותר בכ4 מעלות כאשר יש על הרדיאטור 4 מאוורריםSP120 על מקסימום. הD15 (והפאנטקס המקביל לו ששימש כדוגמא) יספקו קרור עדיף בהרבה בהפרש משמעותי ברעש. כאשר הH80 שלי היה על מינימום רעש, הוא לא התקרב לביצועים של הפאנטקס/D15 כשהוא על שקט.

רק רציתי להבהיר ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני החלפתי H80 בפאנטקס השווה לביצועי הD15 ו אפילו הוספתי מאוורר 14ממ נוסף לקרור. בנוסף, בדקתי אותו במעבדה מול H100i וה100i היה טוב יותר בכ4 מעלות כאשר יש על הרדיאטור 4 מאוורריםSP120 על מקסימום. הD15 (והפאנטקס המקביל לו ששימש כדוגמא) יספקו קרור עדיף בהרבה בהפרש משמעותי ברעש. כאשר הH80 שלי היה על מינימום רעש, הוא לא התקרב לביצועים של הפאנטקס/D15 כשהוא על שקט.

רק רציתי להבהיר ;)

בפאנטקס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • 1 חודש מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...