שאלה בנוגע לדור הבא של המעבדים - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בנוגע לדור הבא של המעבדים

סעדה

Recommended Posts

אהלן.

בקרוב אני מתכנן להביא מחשב חדש עקב התיישנותה של העגלה הנוכחית שלי, והופנתי לפורום של יודעי דבר מחבר שלי שמבין במחשבים אמר לי לקבל חוות דעת.

אני כנראה הולך לחכות לדור הבא של ,

יש תחזית לעלות/כוח שלהם? ומתי הם יצאו כמובן.

ועוד דבר,

במפרט של 8~9K בערך יהיה ניתן להכניס 16GB RAM מעבד מהחדשים של ו980GTX (אלא אם כן יש כרטיס יותר חזק מ980GTX? או שיבוא דור חדש? מי יודע..)

אין צורך בSSD כך שהעלות מדברת רק על מעבד כרטיס מסך ולוח אם ברובה המכריע.

תודה רבה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בן אדם, אם תחכה לדור הבא והמגניב של המעבדים הבאים לא תקנה מחשב בחיים.

תקנה את מה שיש עכשיו, חוצמזה שכרגע יצא הדור הבא.

לטעמי (האישי מאוד), הכי משתלם לקנות מערכת מפלצת מדור אחד אחורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. מה התקציב המקסימאלי? 9K

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? הכול

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? במידה ויד שדרוג של כרטיס מסך/מעבד משמעותי ניתן 1000

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? משחקים והרצה של כמה מערכות הפעלה. דרוש מעבד מרובה ליבות רצוי עם נניח 6 ו6 או 8 ו8 רק של אינטל.

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה). שימוש כבד בתוכנות כגון VMWARE

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב.

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך).

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)?

הגדרות מקס

כנראה בקרוב מסך 4K

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. לא

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? SSD

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)? 8

6. האם מתוכנן (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? כבד

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? לא

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. נתניה, מניח TMS

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? בעיקרון עכשיו הבנתי שהדור החדש של הוא הדיבור והבר ייקח ממש הרבה זמן.אם יש טעם לחכות אחכה כמה שצריך גם אם זה חודשים.

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה).

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? מניח שאולי SLI

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: מעבד וכרטיס מסך כמה שיותר חזקים ו16G ראם כמה שיותר מהיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...