כבל VGA חיבור פינים - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כבל VGA חיבור פינים

The-Magician

Recommended Posts

הצד שמתחבר למעגל אינו סטנדרטי מבחינת סוג התקע או מיקום הפינים. זה כבל שיצרן המסכים מייצר בשביל המסכים שלו עצמו ולא מיועדים להחלפה מאוחר יותר על ידיי הלקוח

אם יש לך כבל ללא ראש, תבדוק איזה קווים הם מה ותלחים עליו ראש VGA משלך

אם אין לך כבל, תבדוק איזה פין הוא מה, תמצא תקע מתאים ותחבר אותו על הכבל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל יצרן עושה כאן מה שבא לו, תצתרך לנסות לפגוע לכבל מאותו יצרן (או יצרן OEM) ושיהיה מאותו סוג אם לאותו יצרן יש כמה

אם לא זה אז תבדוק איזה פין בחיבור הוא מה (בכללי - לפי סימני זיהוי במעגל עצמו, ולפי datasheet של ציפ התצוגה) ותנסה לקמבן משהוא בעצמך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לו תקע VGA הוא מעביר אות VGA. אם בסוף יש חיבורי פינים ללוח היצרן יכול לעשות שם כל מה שבא לו, כמובן שהמתחים עליהם הם עדיין מתחים של VGA

במקום שאלות קטנות, תן את התמונה הגדולה : למה אתה רוצה להחליף את הכבל ? מה יש עכשו ב 2 הקצוות של הכבל ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכבל לא עבד לי טוב, היה לי בעיה במגעים..הייתה לי תקופה שהצלחתי לתפוס את הנקודה של המגע אך כרגע המסך כל הזמן היה מרצד, גילפתי את הכבל וראיתי שיש נתק - ניסיתי לחבר אותו ואז לבדוק את המסך וזה לא עבד אז חתכתי את הראש מהצד של ה-VGA וזה גם כבל עם 13 גידים בגלל זה אני רוצה להיות בטוח שאני לא יזמין סתם כבל, ראיתי גם שההפרשים בין המחירים של כבל VGA רגיל לבין כבל ששמו hotron e246588 עצומים

אני צריך בדרך מסויימת לחבר לכבל הזה עכשיו ראש של VGA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך עדיין את הראש המקורי ?

תפרק אותו (תכניס מברג בין המתכת של ה VGA והפלסטיק החיצוני, תפריד ביניהם קצת, ותמשוך את כל החלק של ה VGA החוצה, תפרק הלאה לפי הצורך אם פלאייר וסכין יפנית)

בדוק איזה חוט הלך לאיזה פין

קנה ראש חדש שניתן לפירוק ותחבר אותו באותה צורה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מכיר ולא חושב שאנחנו צריכים את הכבל hotron שמצאת

בשביל התיקון נצתרך ראש VGA רגיל שניתן לפרק ולחבר לכבל :

http://www.ebay.com/itm/DB15HD-15-WAY-D-SUB-VGA-MALE-HD-PLUG-CONNECTOR-WITH-BLACK-HOOD-SHELL-/321500494989?pt=UK_BOI_Electrical_Components_Supplies_ET&hash=item4adaec3c8d

או כבל/מתאם VGA שניתן לחתוך ולחבר לכבל הקיים :

http://www.ebay.com/itm/HDMI-Male-To-VGA-15-pins-Female-Video-Adapter-Converter-Cable-For-HDTV-PC-/301330198804?pt=UK_Computing_Sound_Vision_Video_Cables_Adapters&hash=item4628adf114

השאלה היחידה היא איזה חוט הולך לאיזה פין

אם יש לך את הראש המקורי שחתכת, תפרק אותו ותבדוק

אם לא, 3 החוטים הקואקסיאליים של R G B הולכים לפינים המתאימים להם לפי התקן של VGA, את היתר נצתרך לנחש לפי המקומות אליהם הולכים הקווים במעגל של המסך כי אין תקן אחיד לצבעים של החוטים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...