קצת סליבים לספק - עמוד 5 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קצת סליבים לספק

Arik.G

Recommended Posts

לא תצליח לדחוף אותם עד הסוף בלי לפתוח את הספק

תעשה את השיקול שלך מה אתה מעדיף, אחריות או יופי שבקושי רואים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 83
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בעיקרון אפשר לנסות להוריד את המדבקה, ולהדביק אותה אחרי שאתה מסיים, ככה לא יבחינו שפתחת את הספק, אבל אני לא ממליץ על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה צילמתי קצת את המחשב שלי שתראו מה הבעיה שלי. המחשב הוא דיי מסודר אבל אני לא מרוצה מאיך שהסליבים נראים ליד הספק.

המחשב בעיקרון מסודר

http://members.lycos.co.uk/misterbla/orr/DSCN2419.JPG

אבל הלמעלה הוא ממש לא טוב

http://members.lycos.co.uk/misterbla/orr/DSCN2418.JPG

ותודו שספק מוסלב עד הסוף הרבה יותר יפה

d_14.jpg

יש לכם עצות איך לשפר את זה? אתם צריכים עוד תמונות? אולי של הספק פתוח?

מה אני יכול לעשות?

וכבר פתחתי את הספק בלי להוריד את המדבקה (אין סימן בגרוש :D) ואין לי בעיה לפתוח את הספק עוד פעם אם זה מה שצריך

אבל שאני יצלם את הספק מבנים אתם תראו את הבעיה האמתית למרות שאני מעדיף שאיך שהו תראו אותו פתוח באינטרנט כי אני לא רוצה לפתוח אותו הרבה סתם אז רק אם אתם ממש רוצים אני יפתח אותו בישביל לצלם ואם יש דרך לפרק SATA אז תגידו כי אני צריך להסליב את החשמל SATA שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יואווו אנשייים שמעתם פעם על החנות פנדס? יש שם המון סלבים שלא מזמן נכנסו למלאי!!! וגם זוהרים!

כנסו לשם ותראו... לא האמנתי איך אף אחד לא ראה... הינה הקישור למי שלא מכיר [שלא נראה לי שיש מישהו כזה] www..pandas..co.il וגם נראה לי שיש גם לפיסיאיץ' www.pch.co.il אבל אצלי עכשיו הוא לא עובד כנראה השרת נפל או משהו כזה... זה קורה להם תמיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יואווו אנשייים שמעתם פעם על החנות פנדס? יש שם המון סלבים שלא מזמן נכנסו למלאי!!! וגם זוהרים!

כנסו לשם ותראו... לא האמנתי איך אף אחד לא ראה... הינה הקישור למי שלא מכיר [שלא נראה לי שיש מישהו כזה] www..pandas..co.il וגם נראה לי שיש גם לפיסיאיץ' www.pch.co.il אבל אצלי עכשיו הוא לא עובד כנראה השרת נפל או משהו כזה... זה קורה להם תמיד.

לדובים, סליבים?!

ממתי, איפה?

באיזה קטגוריה בדיוק ראית?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב הוא חי בסרט כנראה.

שופך שטויות בקצב בכל מיני פורומים.

ודרך אגב - יש צנזור על לינקים של פנדה לא בשביל שתמצא דרך מקורית לעקוף אותם, אם היית חושב קצת היית מבין שאם יש צנזור יש סיבה וחוקים לא עוקפים.

אפשר גם להרגע עם הסימני קריאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה באמת..

או שזה חוסר שינה, טוב זה כבר OFF-TOPIC.

בקיצור, התארד הזה הוא של אריק על הספק שלו, לא?

בכל מקרה, misterbla, ההיט שרינק אמור לתפוס את הסליב ולהתלבש על קצה חוט החשמל / מולקס.

אני סתם הרסתי את הסליבים שלי בכך שקיווצתי אותם רק על ההיטשרינק!

וככה לאט לאט ההיט שרינק יצא החוצה, ונעלצתי להחליפו באזיקונים מכוערים.

לכן אני צריך להזמין עכשיו היטשרינק חדשים..לא נורא - לומדים מטעויות, כפי שנאמר עשרות (אם לא מאות) פעם

בפורומים.. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט תשים היטשרינק גם בצד השני כמו פה

http://members.lycos.co.uk/holyy/PSU/11.jpg

WOW זה נראה ממש טוב יאללה לעבודה :D

וכם אני רוצה לדעת איך מפרקים חשמל SATA אם אפשר בכלל? ויש עוד חיבור בלוח אם שאין לי מוסג למה הוא אז אם מישהו יודע על מה אני

מדבר אז בבקשה שיגיד לי למה הוא משמש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן גם אותי מעניין לדעת love-its-my-name

איפוא ראיתה סלייבים אצל הדובים?

מממ אני זוכר שראיתי בבירור אבל לא זוכר כולכך מה זה היה...

היה להם ב"מה חדש" פעם אחת הרבה דברים שנראו לי כמו סליבים והיו להם עוד כמה מאוררים חדשים עם תאורה ...

חכו כמה דקות ואני אבדוק שנית.[

עריכה :

טעות (!) זה היה בכלל משהו אחר.. דפוק, זה ממש נראה לי כמו סליבים ובגלל שעבר הרבה זמן מאז זכרתי לא נכון ... כנסו לעמוד 19 ב"מה חדש" בפנדס ותראו למה התבלבלתי...

סליחה שוב פעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אאאהההה נירא לי אני יודע על מה אתה מדבר זה כנירא הכבלים SATA שזוהרים וגם יש להם כאלה אם EL

כן משהו כזה... זה היה גם הסריאל איטיאי וגם יש XR Cable לפלופי... סליחה שוב פעם פשוט הזכרון היה קצת "מעורפל".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...